Татаров став керівником «діалізного сбушника» Беззубенка у дисертації про ухиляння від сплати податку
19.04.2021   //  

Радник голови Офісу президента Микола Беззубенко на засіданні вченої ради КНУ ім.Шевченко 14 травня захищатиме свою дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук, повідомляється на сайті наукового центру КНУ.

Дисертація називається «Основи методики розслідування ухилень від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Її виконано у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

На підтвердження  актуальності  дисертаційного  дослідження  Беззубенко нагадав, що Президент України підписав Закон України «Про Бюро економічної безпеки  України», яке і має займатись подібними правопорушеннями.

Науковим керівником Беззубенка виступив заступник голови Офіса президента Олег Татаров. Офіційними опонентами є професор кафедри криміналістики КНУ Діана Сергєєва та начальник відділу розслідування службових злочинів управління розслідування коррупційних злочинів.

Татаров і опоненти Сергєєва та Шевчишин мають давні стосунки, вони разом робили свої наукові роботи та посібники. Наприклад, Татаров був науковим керівником Шевчишена у його кандидатській та докторських диссертаціях.

Також з ними у спільних роботах фігурував начальник Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цуцкірідзе. Саме Цуцкірідзе і його кума Татарова називав причетними до корупційних оборудок власник будівельної компанії «Укрбуд» Максим Микитась.

Усі разом Татаров, Шевчишен, Цуцкірідзе та Сергєєва фігурують також фігурують серед членів редколегії журналу «Вісник кримінального судочинства».

Микола Беззубенко за часів Порошенка був служив в управління економічної контррозвідки СБУ. Його звинувачували у зборі відкатів з продавців діалізного устаткування для керівника управління Сергія Семочка. Також з ним фігурував ще один службовець СБУ Роман Неговєлов.

За часів президента Володимира Зеленського Беззубенко і Неговєлов були звільнені з СБУ.

Неговєлов став керівником Головного управління протидії економічним правопорушенням Державної фіскальної служби і у жовтні 2020 року був затриманий за отримання хабаря від фармацевтичної кампанії за закриття справи про ухиляння від податків.

Дивись: «Спільник радника Єрмака по відкатам з фармринку попався на продажі податкових справ медфірмам»

Беззубенко у серпні 2020 року став позаштатним радником голови Офісу президента Андрія Єрмака. У жовтні НАЗК скерувало до поліції 14 адмінпротоколів про вчинення Беззубенком корупційних правопорушень.  За даними Агентства, Беззубенко «використовуючи службове становище, систематично вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, про що повідомляли журналісти команди «Bihus.Info».

Дивись відео: «НАЗК відправило в поліцію протоколи про корупцію «діалізного» СБУшника, який став радником Єрмака»

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» встановила, що дружина Беззубенка – Юлія Беззубенко, є власницею низки юркомпаній, чиї адвокати обслуговують та захищають у судах великих гравців фармацевтичного та медичного ринку. Саме за правопорядком на цих ринках слідкувало очолюване її чоловіком управління СБУ.

Юристи Беззубенко навіть захищали приватну фірму від розслідування СБУ. Йшлося про закупівлі інвалідних візків Фондом соцзахисту у компанії «Форвард-Орто» та можливе розкрадання 150 мільйонів бюджетних гривень. Справу вела поліція – однак докази збирало саме Головне управління по боротьбі з корупцією СБУ. На основі зібраної ними інформації суд арештував рахунки ФОПів на суму близько 28 млн грн. Однак юристи Беззубенко ці арешти в судах познімали. Згодом провадження взагалі закрили, нібито за відсутністю складу злочину.

У 2017 році один із юристів Беззубенко отримав довіреність від компанії «Лінк-Медитал», фігуранта діалізних війн, до яких була причетна і контррозвідка СБУ.

Крім того, родина Миколи Беззубенка має коштовну нерухомість у столиці й за кордоном, а також елітний автопарк, неспівмірні з офіційними доходами.