Вулицю до донецького маєтку Людмили Янукович відремонтують дорожче, ніж 5 вулиць в Шахтарську
10.07.2012   //   439 Переглядів

Донецький маєток Януковичів на вул.Абрикосова

Управління капітального будівництва Донецької міськради 18 червня за результатами тендеру уклало угоду з КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» на капітальний ремонт автодороги по вул.Абрикосової від вул.Данилевського до межі з м.Макіївка в Будьонівському районі вартістю 8,22 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Посередині вул. Абрикосова знаходиться маєток Віктора Януковича, в якому він мешкав, коли очолював Донецьку облдержадміністрацію. Зараз тут мешкає його дружина Людмила Янукович, вона не переїхала до Києва після обрання чоловіка президентом України. Раніше Абрикосова була найкоротшим шляхом для громадського транспорту від проспекту Ілліча до онкологічного диспансеру і до житлових масивів. Згодом громадський транспорт з Абрикосової було прибрано на спеціальну збудовану ділянку вул. Данилевського. За даними “Обкому”, вартість прокладення нової дороги на Данилевського становила 25 млн грн, сусідом Януковичів є керівник Донецького облавтодору Михайло Зварич.

Вулиця Абрикосова на ділянці від вул. Данилевського до дороги Н20 має довжину 1,6 км. Ремонт коштуватиме 5,1 млн грн. за кілометр. Виділені на капремонт дороги 8,22 млн грн. майже на 2 млн грн. перевищують суму, виділену на капремонт вулиць Берегового, Вокзальної, Дзержинського, Театральної та провулку Суворова в м.Шахтарськ. Ремонтована площа цих вулиць становить 23,9 тис. м2, тоді як ремонтована площа Абрикосової складає 18,5 тис м2.

Нагадаємо, раніше Служба автомобільних доріг у Київській області за 68,69 млн грн. замовила середній ремонт 27 кілометрів дороги до мисливських угідь Віктора Януковича в Сухолуччі.