Суд оштрафував три рідні фірми за розіграний тендер з поставки палива для лікарні
13.09.2014   //  

01-1Суди стягнули з ПП «Біотоп+», ТОВ «Техносфера» і ТОВ «Фірма «Авто-Сервіс» штрафи за розіграний тендер. Про це свідчить рішення Господарського суду Полтавської області від 24 липня.

У лютому 2012 року ці фірми взяли участь у торгах із закупівлі палива, які проводило КП «Фрунзівська центральна районна лікарня».

Одеське відділення Антимонопольного комітету встановило, що фірми узгодили свої дії на цьому тендері.

Фірми «Техносфера» і «Авто-Сервіс» оштрафовані на 17 тис грн. кожна, а ПП «Біотоп +» – 10 тис грн. У зв’язку з несплатою цих штрафів у встановлений строк суд стягнув з них таку ж суму пені.

У лютому 2012 року Фрунзівська центральна районна лікарня закупила 15636 л бензину і 2450 л дизпалива на загальну суму 195 тис грн. Переможцем стало ТОВ «Техносфера», засновником якого в той час був Костянтин Бородавченко. Вже у березні 2012-го замість нього засновником «Техносфери» став Сергій Бельченко, який заснував ПП «Біотоп +» у 2011 році. У свою чергу Бородавченко раніше був співзасновником фірми «Авто-Сервіс».

На час проведення закупівлі усі три фірми були зареєстровані за однією адресою в сусідніх кабінетах: Кременчук, пров. Героїв Бресту, 86а, офіси 203-205. На той час фірми «Техносфера» і «Авто-Сервіс» мали спільний телефон (0536798484). Цей же номер телефону вказаний у розкритті пропозиції ПП «Біотоп+».

01-2Зауважимо, що у звіті про проведення цієї закупівлі у пункті, де перелічуються учасники, в усіх трьох позиціях вказано ТОВ «Техносфера». Очевидно, це помилка. Так само як і те, що у протоколі розкриття пропозицій у трьох пропозиціях також вказана фірма «Техносфера».

Фірми вже змінили свої прописки і засновників. ТОВ «Техносфера» тепер зареєстроване у с. Нове життя (Крим), а інші дві фірми залишилися у Кременчуці. Нинішнім засновником і директором «Техносфери» і «Авто-Сервісу» є Олег Носов, а ПП «Біотоп+» – Юрій Гаргола.

У 2012 році ТОВ «Техносфера» виграло держпідряди на суму 2,16 млн грн. ПП «Біотоп+» протягом 2012-2013 рр. – на суму 1,87 млн грн.