Солодка парочка знов розіграла тендер залізниці – тепер на 10 мільйонів
ДТГО «Південно-Західна залізниця» 24 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Фінанс Груп Україна» на придбання автокрану вантажопідйомністю 80 тон за 10,50 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
В тендері брали участь п’ять компаній, однак заявки трьох фірм були відхилені. До участі було допущено лише фірму-переможця, чия пропозиція була найдешевшою з п’яти учасників, і ТОВ «Блу Кард Україна», чия заявка була найдорожчою.
«Фінанс Груп Україна» і «Блу Кард Україна» останні півтора року постійно розігрують між собою тендери Південно-Західної залізниці. Переможцем завжди виступає «Фінанс Груп Україна» – фірма Сергія Шинкаря зі статутним капіталом 1 тис грн. Компанія вже виграла тендери на 25,92 млн грн. При цьому ПЗЗ на цих тендерах відхиляє дешевші заявки, і частину заявок, що знаходяться в ціновому діапазоні між заявками «Фінанс груп» і «Блу кард».
«Блу Кард Україна» Данила Матвійчини і Олени Штейнберг вигравало тендери ПЗЗ з середини 2010 року до моменту створення «Фінанс груп Україна» в 2011 році, отримавши за цей час підряди на 13,14 млн грн.