«Надра України» майже в три рази зменшила ціну на бурові установки
04.10.2012   //  

ПАТ «НАК «Надра України» 1 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ПБП «Технікс» на придбання двох мобільних бурових установок вартістю 62,30 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Номінальна глибина буріння бурильними трубами Ø41/2´´ становить 4 км, глибина поточного ремонту трубами Ø21/2´´ – 7 км. Телескопічна двосекційна вишка має висоту 38 м, вантажопідіймальність до 225 т. Установки мають бути поставлені до міста Ромни Сумської області до кінця цього року.

В протоколі розкриття конкурсних пропозицій зазначено, що компанія «Технікс» пропонувала ці установки за 155,40 млн грн. Однак вартість кінцевої угоди виявилась в 2,5 рази меншою. Пояснення такого різкого здешевлення вишок не опубліковано.

Нагадаємо, раніше «Надра України» придбало у «Технікс» одну бурову установку з аналогічними характеристиками за 77,70 млн грн.