Міноборони змушують прийняти спальники на 2,6 мільйона
Суд зобов’язав Міністерство оборони прийняти від ТОВ «ІСО» спальні мішки на 2,60 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду м.Києва від 27 квітня.
У жовтні 2015 р. Міноборони уклало договір щодо постачання фірмою «ІСО» 15 тис спальних мішків на суму 9,75 млн грн. У договорі було прописано, що мішки мають поставити до кінця 2015 р. 28 грудня 2015 р. сторони уклали додаткову угоду про те, що договір діє до 31 березня 2016 р.
У січні 2016 р. Міноборони не прийняло від фірми «ІСО» товар на 2,60 млн грн., у зв’язку з чим та звернулась до суду.
На суді представники Міноборони намагались довести, що угодою 28.12.2015 було продовжено дію договору, а не строки поставки. Однак суд із цим не погодився і вирішив, що додаткова угода була спрямована саме не продовження строку поставки.
Власником фірми «ІСО» є Сергій Кульбака.