Кримчанам не дали ліквідовувати аварію водогону в Євпаторії за 92 мільйони – гроші отримають кияни
01.06.2012   //  

Міністерство регіонального розвитку і житлово-комунального господарства АР Крим 31 травня уклало угоди на аварійно-відбудовні роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації , що сталася на магістральному водогоні в Євпаторії, на загальну суму 92,51 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Аварія на євпаторійському водогоні трапилась наприкінці лютого. Однак кримське міністерство провело тендер на ліквідацію його наслідків лише через три місяці. При цьому торги було проведено за процедурою закупівлі «в одного учасника», що міністерство мотивувало виникненням особливих економічних чи соціальних обставин, які унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення процедур конкурсних торгів, зокрема пов’язаних з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

За результатами неконкурентних торгів ПрАТ «Пересувна механізована колона №55» (Бориспіль, Київська обл.) отримає за аварійно-відбудовні роботи 91,62 млн грн. Бориспільське підприємство контролюється головою правління Михайлом Любичем.

Ще 0,89 млн грн. за технічний нагляд за роботами отримає Головне управління капітального будівництва при Раді міністрів Криму.

Неконкурентна процедура закупівлі не дозволила кримським підприємствам претендувати на виконання робіт в Криму. При цьому це дозволило уникнути конкурентного зниження ціни на відкритих торгах.