Севастопольським рибалкам компенсують лише 10% втраченого через війну
Рибальські підприємства Севастополя опинилися на межі банкрутства, втративши можливість працювати через розв’язану росіянами широкомасштабну війну.
Про це пише видання «ForPost».
«Північно-західна частина акваторії Чорного моря була закрита для судноплавства, що призвело до неможливості з 24 лютого видобутку водних біологічних ресурсів рибальськими підприємствами міста Севастополя, частковій зупинці їхньої діяльності та виникненню ризиків банкрутства», – визнала директорка департаменту сільського господарства та споживчого ринку міста Наталія Скорюкова.
Для риболовецьких підприємств намагаються створювати «коридори» для виходу в море та просять грошей у Росії.
Окупаційний уряд Севастополя зміг знайти лише 10% суми, необхідної для того, щоб підприємства не припинили своє існування – на підтримку галузі виділили 20 мільйонів рублів, проте потрібно 200 мільйонів.
Раніше повідомлялося, що дрібні та середні риболовецькі підприємства Краснодарського краю та Криму втратили заробіток через неможливість вести вилов риби в Азовському морі через російську «спецоперацію».