У Сєвєродонецьку придбали шестиметровий світлодіодний тризуб за 1,5 млн (фото)
17.05.2021   //  

Відділ культури Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області 11 травня за результатами тендеру замовив ФОП Кравцова Віта Миколаївна арт-об’єкт за 1,49 млн грн. Про це повідомляється у систем «Прозорро».

До 27 липня до Сєвєродонецького міського Палацу культури поставлять мультимедійний LED-екран у формі малого державного герба України. Комплект включає конструкцію із труби висотою 4 м на бетонній подушці, фасад арт-об’єкта розміром 5,9 м х 3,3 м із 366 світлодіодними модулями, сенсорний інформаційний кіоск для керування зображенням, ноутбук-медіасервер із кабелями і силовий розподільник. Гарантійний строк складає рік.

Окрім поставки, постачальник має виконати монтаж та пусконалагоджувальні роботи.

Ціна договору всього на 0,4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 1,50 млн грн.

Єдиним конкурентом був ФОП Білянський Юрій Анатолійович із міста Кремінна Луганської області. Він запропонував на 14 тис грн. нижчу ціну – 1,48 млн грн. Однак його відхилили через невідповідність умовам технічної специфікації та іншим вимогам до предмета закупівлі. У чому полягала ц невідповідність, у протоколі не повідомляється.

Підприємниця Віта Кравцова була зареєстрована в 2016 році в Святопетрівському під Києвом. За даними системи «YouControl», вона володіє та керує ТОВ «КВМ Трейд».