Партнери розіграли 42 мільйони на їжу та напої для VIP-пасажирів «Борисполя»
25.04.2016   //  

ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 17 квітня за результатами тендеру уклало угоду з  ПП «Тіді Лтд» на послуги харчування пасажирів бізнес-зали та Прем’єр VIP-зали за 42,31 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

На поточний  рік замовили харчування для 203 тис пасажирів міжнародних та 20 тис пасажирів внутрішніх рейсів бізнес-зали, а також для 61 тис пасажирів Прем’єр VIP-зали.

До меню входять солодощі, фрукти, кава, чай і соки, закуски, сніданки та обіди, вина, віскі Jack Daniel’s і J. Jameson та інше.

Фірму «Тіді Лтд» створила в липні 2013 р. Оксана Юракова – колишня дружина Олександра Юракова, екс-депутата Києво-Святошинської райради Київської області (УДАР).

У 2005-2008 рр.. Юраков був радником міністра транспорту, завідував секретаріатом транспортного комітету Верховної Ради.

У 2014 р. власниками «Тіді Лтд» стали лондонська компанія «City F& P Ltd», Кирило Клименко і Олена Юданова.

Нині ж партнерами Клименка по фірмі є Зоя Бормотова і Володимир Лещинський, а директором – Ярослав Вінницький.

Лещинський також володіє ТОВ «Тріно» разом із Маргаритою Молчановою і Людмилою Прокудіною.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Укрклінсервіс» тієї ж Людмили Прокудіної – київського нотаріуса.

У держреєстрі фірма вказала номер телефону +380444590665. Ним користуються ТОВ «Карібу Шоп» Станіслава Прокудіна і ТОВ «Європа Медіа», записане на вищезгадану компанію «Сіті Ф Енд П Лтд» («City F& P Ltd»).

У 2008 р. «Укрклінсервіс» виграв єдиний тендер філії «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» на поставку комплектуючих колісної пари за 18,42 млн грн.

Нагадаємо, послуги харчування на 2015 р. для бізнес-зали коштували 34,98 млн грн., а для Прем’єр VIP-зали – 8,48 млн грн.