«Феофанія» взяла півмільярда. Перші 182 млн дісталися будівельникам Попова
01.04.2013   //   111 Переглядів

Клінічна лікарня «Феофанія» Державного управління справами 22 березня за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ «ХК «Київміськбуд» на капітальний ремонт з переоснащенням лікувального корпусу №3. Вартість угоди склала 182,25 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонт передбачає переобладнання допоміжних будівель та мереж насосної та кисневої станцій, сховища рентгенівської плівки, будівлі під встановлення дизель-генераторної установки, підземних галерей та інженерних мереж, розширення двох ліфтових шахт та переобладнання ліфтів, зовнішні роботи по опорядженню фасадів та ремонт покрівлі та ін. Окрім того заплановано встановлення медичного обладнання: монтаж закладних деталей та елементів магнітно-резонансного томографу, мультиспирального комп’ютерного томографу, стінових та стельових консолей та стінових приліжкових панелей.

У вересні минулого року «Феофанія» вже замовляла ремонт цього ж корпусу вартістю 38,00 млн грн. Підряд також отримав «Київміськбуд», який до кінця 2012 року мав відремонтувати інженерні мережі, комунікації, встановити автономний генератор, замінити чотири ліфти в будівлі харчоблоку, реконструювати насосну станцію. Однак у конкурсній документації нового тендеру повідомляється, що в 2012 році було виконано роботи лише на 40 тис грн.

Згідно з новою тендерною документацією, корпус мають завершити до кінця 2015р. Роботи фінансують з державного бюджету.

Ремонт замовляють згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 5 листопада 2012 р. № 858-р. Згідно з цим документом, загальний кошторис будівельних робіт по корпусу №3 «Феофанії»  має скласти 465,77 млн грн.

Керівником ПАТ «ХК «Київміськбуд» рік тому був призначений екс-заступник міністра оборони (2010-2012) Ігор Кушнір, виходець з м. Кременчук Полтавської області, депутат Кременчуцької міськради впродовж трьох скликань, наразі від Партії регіонів. З середини 80-х по початок 2000-х на Полтавщині також працював глава КМДА Олександр Попов. У 1984-1986 р.р. він був майстром дільниці в тресті «Кременчукрудбуд»,  пізніше обіймав посади голови Комсомольської міської ради та заступника голови правління Асоціації міст Полтавщини.

Єдиним конкурентом «Київміськбуду» на цьому тендері було ТОВ «УНР ПІБ» Андрія Бондарця та Володимира Простітова. Ця компанія зі статутним капіталом 34 тис грн. відома зокрема як генпідрядник розбудови президентської резиденції «Синьогора», на яку з серпня 2011р. фірма отримала підрядів на 157,13 млн грн.

Корпус №3 клінічної лікарні «Феофанія» відомий зокрема тим, що у 2010-2011 роках тут після перенесених інфарктів лікувалися віце-прем’єр Борис Колесніков та радник президента Ганна Герман. У восьмиповерховому корпусі на 235 ліжок працюють 490 чоловік персоналу.

Загалом же у клінічній лікарні «Феофанія» ДУС функціонує 12 корпусів для забезпечення надання високоспеціалізованої медичної допомоги пацієнтам. Комплекс займає площу 49 га.  Лікарня здійснює стаціонарне медичне обслуговування