Тепер кримські дороги ремонтують росіяни і депутат кримського парламенту
05.10.2011   //  

Служба автомобільних доріг в АР Крим за результатами тендерів 27 вересня уклала низку угод на ремонт доріг автономної республіки загальною вартістю 52,27 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

ТОВ «Бахчисарайське дорожньо-будівельне управління» за 3,59 млн грн. виконає капремонт вулично-дорожньої мережі вулиць Красіна та Ічкінська в смт. Совєтський та вулиці Шемї Заде в с. Роздольне Совєтського району. Засновниками фірми-переможця є Геннадій Чікін та депутата Верховної ради Криму від Партії регіонів Ігор Аржанцев.

ТОВ «БМП Планета – Міст» за 48,67 млн грн. здійснить реконструкцію автодороги Гончарне – Ялта на ділянках км 22+575 – 23+050 та км 22+075 – 22+575.

Формальним засновником ТОВ «БМП Планета – Міст» є киянин Володимир Покотило. Разом з тим директором фірми є Микола Покиньчереда, відомий як голова правління ЗАТ «Планета-буд». У 2009 році головний акціонер компанії депутат Київради від блоку Литвина Валерій Мошенський продав 100% акцій ЗАТ російському ТОВ «Промисловий концерн». Наразі ЗАТ «Планета-буд» виконує будівельні роботи в Росії, серед іншого веде будівництво метрополітену в Новосибірську.

Раніше «БМП Планета – Міст» було обрано переможцем тендерів на будівництво транспортної розв’язки в Києві та автомобільної дороги М-04 за 192,89 млн грн.

Нагадаємо, нещодавно Служба автодоріг Криму провела тендери на ремонт шляхів загальною вартістю 8,53 млн грн.