НОВИНИ

25.02.2018
24.02.2018
23.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ

ДОКУМЕНТИ

Донецька ОДА замовила басейн за 47 мільйонів фірмі, якій за тиждень до того анулювали ліцензію

18 Жовтня 2017

Департамент капітального будівництва Донецької облдержадміністрації 10 жовтня за результатами відкритих торгів уклав угоду з Малим приватним підприємством «БМД и ко» щодо будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу з басейном у Краматорську вартістю 46,79 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Угода вимагає від фірми протягом 210 календарних днів побудувати фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном (типова будівля басейну «Н2О – Classic») в районі вул. Тихого та вул. Маяковського. До кінця рок уфірм ібуде перераховано 25, 00 млн грн. з загальної вартості будівництва.

Роботи включатимуть підготовку території будівництва, типову будівлю «Н2О – Classic», зовнішні мережі електропостачання, зовнішні мережі та споруди теплопостачання, водопостачання та каналізації, а також благоустрій та озеленення території.

Згідно завантажених в систему «Прозорро» довідок, у МПП «БМД и ко» крім директора працюють ще вісім працівників і підприємство не планує залучати субпідрядників для виконання робіт (в обсязі більш ніж 20% від вартості договору).

Серед інших документів МПП «БМД и ко» 12.09.17 р. завантажило в систему «Прозорро» будівельну ліцензію серії АЕ № 181354, видану ще Інспекцією ДАБК у Донецькій області на «донецьку» адресу підприємства, зі строком дії –по 23 жовтня 2017 р. За даними Реєстру виданих ліцензій ДАБК України ліцензія з такою серією та номером значиться з поміткою «Анулювання (заява)» з другого жовтня 2017 р.

Єдиним засновником та директором «БМД и ко» є донеччанка Надія Бистрова. Раніше підприємство знаходилося в Донецьку та в 2009-2014 роках отримувало підряди від УКБ Донецької міськради. Після окупації ОРДЛО фірма переїхала до Дніпра, де також отримувала держзамовлення, а в жовтні 2016 року перереєструвалося в Слов’янську, де розташоване ДБК Донецької ОДА. За цей час Департамент уклав з фірмою шість угод на загальну суму 192,99 млн. грн.

Конкурентами переможця  на торгах з будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в Краматорську були ТОВ «Ваді 2012», пропозиція якого була дорожчою на 19%,  та ТОВ «Будівельна компанія «Крамміськбуд» з дорожчою на 3,5% пропозицією.

«Ваді 2012» зареєстроване на Дмитра Михайлова, який переписав фірму в Кам’янське  Дніпровської області після окупації Макіївки.

Власниками «БК «Крамміськбуд» є Олександр Морозов (49%), Станіслав Русаненко (49%) та ТОВ «Компанія з управління активами та адміністрування пенсійних фондів Укрмашінвест». Бенефіціарними власниками є Людмила Ульященко та Олена Близнюк, дружина Олексія Близнюка – сина колишнього голови Донецької ОДА, екс-міністра регрозвитку, будівництва та ЖКГ (2011-2012), народного депутата від «Партії регіонів» Анатолія Близнюка (VII скликання).

Будівля басейну «Н2О – Classic» має доповнити собою реконструкцію парку ім. Пушкіна та будівництво спорткомплексу зі штучним льодом, що наразі здійснює саме «БК «Крамміськбуд». У випадку розірвання договору з «БМД и ко» через відсутність діючої ліцензії, саме «БК «Крамміськбуд» може бути оголошене переможцем тендеру з будівництва басейну.

В свою чергу правоохоронці розслідують обставини передачі МПП «БМД и ко» на користь Управлінням розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міськради (Донецька обл.) обладнання з нібито фіктивними документами та сертифікатами про його походження на суму майже 9 млн. грн.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги |

НАШІ БЛОГИ

НОВИНИ РЕГІОНІВ

25.02.2018
24.02.2018
23.02.2018
22.02.2018
Всі новини »

ТЕГИ РЕГІОНІВ