Партнер директора «Укрзалізничпостачу» заробив на залізниці ще 17 мільйонів
ДП «Придніпровська залізниця» 29 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Об’єднаний торговий дім «Безпека Руху» на постачання гальмівних колодок на 17,03 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Єдиним конкурентом було ТОВ «Торговий дім «Енергетичне машинобудівництво», засноване донеччан кою Тетяною Грицкевич та Аллою Храпалович.
Засновниками «Безпеки руху» є донеччани Денис Шелковін та Олександр Куліков. Останній є бізнес-партнером директора ДП «Укрзалізничпостач» Олега Якимовського – вони відомі як співзасновники ТОВ «Торговий дім «Попаснянський вагоноремонтний завод». Сам завод контролюється нардепом від Партії регіонів Антоном Пригодським з оточення Віктора Януковича.
ОТД «Безпека руху» було зареєстровано навесні 2012 року і з того часу компанія отримала підряди в системі «Укрзалізниці» вже на 197,45 млн грн.