«Наші гроші» долучились до створення Реєстру недоброчесних чиновників і правоохоронців, який започаткували українські підприємці
14.08.2023   //  

«Наші гроші» долучились до створення Рейтингу недоброчесних чиновників, суддів і правоохоронців, який нещодавно ініціювали українські підприємці. Журналісти видання допомагатимуть створити перелік держслужбовців, які своїми незаконними діями паралізують діяльність підприємств, змушуючи їхніх власників до тіньового вирішення проблем.

Потрапити до реєстру чиновники, співробітники правоохоронних органів та судді можуть за двома ознаками:

судове або позасудове рішення, яке вказує на провину фігуранта;

особа стала фігурантом журналістських розслідувань, які опубліковані в медіа з високою репутацією.

Нагадаємо, наприкінці червня червня 42 відомих підприємці опублікували Маніфест на захист 42-ї статті Конституції, у якій йдеться про свободу підприємницької діяльності. У Поява Маніфесту спричинена нещодавнім різким посиленням хвилі рейдерства і корупції з боку державних чиновників.

«Кожен, хто в умовах війни займається здирництвом і за хабарі продає честь мундира або суддівської мантії, має понести відповідальність. Оскільки рейдери на державній службі переконані у своїй безкарності, бізнес приймає цей виклик. Ми сформуємо публічний реєстр рейдерів, який включатиме “зашкварних” силовиків та суддів», – говориться у Маніфесті.

Підприємці не обмежаться лише створенням реєстру. У планах – заснувати організацію, яка буде захищати бізнес від тиску правоохоронних структур та комунікуватиме з державою щодо законодавчих змін.

Очолити обʼєднання має голова Асоціації підприємців-ветеранів Сергій Позняк.

Ініціативу підтримали вже понад 100 компаній, також свою згоду вже надали Федерація роботодавців України, Асоціація підприємців ветеранів АТО, CEO Club. До наглядової ради майбутнього обʼєднання мають увійти члени великих бізнес-асоціацій.

«Наші гроші» закликають повідомляти історії про неправомірні наїзди державних чиновників і правоохоронців на діючий український бізнес. Чекаємо листів на info@nashigroshi.org.