СБУ накупила мікроавтобусів Volkswagen на 15 мільйонів
27.06.2018   //  

Департамент господарського забезпечення Служби безпеки України 19 червня за результатами тендеру замовив ТОВ «Автосоюз» автомобілів на загальну суму 14,92 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить 14 транспортних засобів спеціалізованого призначення на базі Volkswagen T6 Kombi 2.0 TDI по 1,06 млн грн. Кожен 9-містний мікроавтобус з дизельним двигуном матиме подушки безпеки для водія і пасажира, кондиціонер «Climatic», з додаткового обладнання – в підкапотній частині СГП (сигнально-гучномовний пристрій) потужністю не менше 100 Вт. та виносний спеціальний світловий сигнал (маячок) синього кольору з магнітним утримувачем 12V.

Автомобілі Volkswagen T6 Kombi, які придбала СБУ, без додаткових СГП та маячків продають за 1,01-1,03 млн грн.

Конкурентами переможця були ТОВ «Престиж – авто» Анатолія Ящука, ТОВ «Автомир» Михайла Басія, Артема Григоряна, Юрія Непомнящого, Олександра Нестеренка, ТОВ «Інтер авто центр» екс-нардепа від БПП Михайла Гвоздьова та ТОВ «КарпатиАвтоцентр» вже згадуваного Ящука.

Цінові пропозиції перших трьох фірм були меншими від ТОВ «Автосоюз» – 13,60 млн грн., 13,61 млн грн. та 14,05 млн грн. відповідно. Водночас і «Престиж – авто», і «Автомир», і «Інтер авто центр» відмовились підписувати договір з замовником. В протоколах тендерного комітету не вказуються причини відмови.

Пропозиція «КарпатиАвтоцентр» була вищою від «Автосоюзу» і склала 14,99 млн грн.

У торгах хотіли взяти участь ще дві фірми: ТОВ «Алекс-ІФ» та ТОВ «Атлант-М Лепсе». Але вони були відхилені, оскільки фірми не надали частину необхідних документів.

Київське ТОВ «Автосоюз» належить Олександру Шморгуну та Олені Маслівець, керівник Дмитро Розумєй.

Згідно з додатковою угодою, укладеною між Департаментом господарського забезпечення СБУ та ТОВ «Автосоюз», ціна за 14 автомобілів Volkswagen T6 Kombi була трохи зменшена – до 14,919 млн грн.