Затриманий за контрабанду цигарок мукачівець належить до бізнес-оточення Балоги
26.01.2016   //   855 Переглядів

Затриманий днями на кордоні з Угорщиною за підозрою у причетності до контрабанди цигарок з України до Євросоюзу Роланд Садовий має бізнес з найближчим оточенням Віктора Балоги.

Роланд Садовий є засновником мукачівського ТОВ «Промо-стар».

Директор цієї фірми Олександр Харченко також очолює низку підприємств, заснованих членами клану Балоги.

У тому числі Харченко є директором мукачівського ТОВ «Партнер» Марини Петьовки – дружини колишнього мера Мукачеве Василя Петьовки, який доводиться двоюрідним братом Віктору Балозі. Раніше до складу засновників «Партнеру» входила і дружина Балоги Оксана. А першим засновником цієї фірми було ТОВ «Барва», яке засновував сам Віктор Балога.

Також Харченко очолює ТОВ «Еллекс» (Свалява). Цю фірму заснували вищезгаданий «Партнер» та Володимир Данько, якого застрелили у 2014 році неподалік від Мукачеве.

Нагадаємо, губернатор Закарпаття Геннадій Москаль днями повідомив про затримання угорською поліцією Роланда Садового, яке відбулось 22 січня на КПП «Лужанка».

«Садовий затриманий угорською поліцією і переправлений у Будапешт по запиту правоохоронних органів Німеччини. Причина затримання – причетність до контрабанди сигарет з України в Євросоюз. Таким чином правоохоронці ЄС вперше затримали не рядових «пішаків», а ключову особу, яка організовувала клану Балог переправлення сигарет з України в Євросоюз», – повідомляється на сайті Москаля.

«Саме Садовий отримував замовлення на сигарети з Британії, Італії, Німеччини, Франції та інших країн ЄС, після чого готував з українського боку «ліві» документи на поставку крупних партій сигарет під виглядом різних товарів і домовлявся з угорськими митниками про пропуск фур із контрабандою», – йдеться у повідомленні.

«Більш того, за нашою інформацією, ланцюжок затриманих буде розширюватися, тому раджу вельмишановному Віктору Івановичу залишки своїх сигарет, які не вдалося переправити в ЄС скурити з горя», – вважає Москаль.

Нагадаємо, минулого року на Закарпатті сталась стрілянина між представниками «Правого сектору», яких підтримав Віктора Балога, та представниками нардепа Михайла Ланьо. Оглядачі вважали причиною стрілянини, що призвела до загибелі людей, боротьбу закарпатських кланів за контрабандні потоки.