Вінницький депутат продав шляховикам Києва пального на 5 мільйонів
30.09.2015   //   488 Переглядів

Комунальне підприємство «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Оболонського району» м. Києва 21 вересня за результатами тендеру замовило ПП «Тау-Поділля» пального на загальну суму 4,72 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Вінницька фірма має поставити дизпаливо та бензин наливом та по талонах до кінця цього року.

Крім переможця, на торги подавали пропозиції ще п’ять фірм: ПП «ОККО-Бізнес Контракт», ТОВ «Прем’єр – Ліга», ТОВ «Гроссето», ТОВ «Ю.С.А.» і ТОВ «Майдан Фудс».

Згідно протоколу розкриття пропозицій ціна «Тау-Поділля» була найвищою серед усіх – 2,88 млн. грн. за кожен лот. Однак у повідомленні про акцепт зазначена ціна 2,36 млн. грн., яка є нижчою за всі, крім ціни «Ю.С.А.» по лоту №1.

тау1 тау2

Звіт про проведення закупівлі, в якому би пояснювалися ці відмінності, та інформація про відхилення пропозицій у «Віснику держзакупівель» опубліковані не були.

Компанія «Тау-Поділля» належить Максиму Петьку, депутату Вінницької райради від Української партії «Єдність». Раніше фірма вигравала тендери в основному на Вінниччині, цього ж року почала постачати паливо «Київпастрансу».

У 2014 р. Петько висувався в нардепи від «Радикальної партії Олега Ляшка».

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що заступником директора «Тау-Поділля» є Леонід Галушко, депутат Вінницької облради (Батьківщина). Він також заснував ТОВ «Компанія «Енергія», керівником якого є Олександр Хіхлач – екс-депутат Немирівської міськради (Партія регіонів), а зараз – керівник Немирівського районного осередку ГО «Фронт змін».