Литовський продав армії знеболювальних на 5 мільйонів
Міністерство оборони України 20 серпня уклало угоду з ТОВ «Фармекс груп» на постачання знеболювальних на 4,61 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Придбано 125 тисяч упаковок знеболювального Налбуфін-Фармекс по 1 мл у попередньо заповненому шприцу, у комплекті з голкою у контурній чарунковій упаковці у пачці.
Вартість однієї упаковки склала 36,90 грн. з ПДВ. Хоча президент Петро Порошенко ще у липні підписав закон про звільнення від цього податку закупівель ліків та засобів індивідуального захисту для потреб Антитерористичної операції.
Торги проведено по переговорній процедурі, оскільки нагальність закупівлі Налбуфіну-Фармекс була підтверджена експертним висновком, затвердженим тимчасово виконуючим обов’язків начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України від 23.07.2014 року.
Засновниками «Фармекс груп» є офшори «Андовер ентерпрайзес лімітед» (Сейшельські острови) та «Рамін кемікалс лімітед» (Віргінські острови). За даними «Наших Грошей», ці компанії входять до групи бізнесмена Бориса Литовського.