«Регіонал» за 2 мільйони будуватиме каналізацію в парку
Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 17 грудня за результатами тендеру уклало угоду з АТ «Південспецатоменергомонтаж» на будівництво зливової каналізації в районі в’їзду Трінклера. Вартість угоди складає 2,35 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Об’єкт знаходиться в Центральному парку культури та відпочинку імені М. Горького.
Техзавданням передбачено відведення поверхневих стоків закритим засобом з підключенням в раніше запроектовану дощову каналізацію, укладання лотків у занижених місцях рельєфу, улаштування трубопроводів і колодязів.
Власником 76% акцій «Південспецатоменергомонтаж» є Олександр Харченко, депутат Харківської обласної ради від Партії регіонів.
Єдиним конкурентом на торгах з різницею пропозицій 4% було ТДВ «Спецбуд – 3», директором і співвласником якого є екс-депутат Харківської міськради Віталій Ганжа.
Нагадаємо, що у листопаді 2013 року ТДВ «Спецбуд – 3» перебував у стані припинення і отримав підряд на ремонтні роботи загальною вартістю 32,39 млн грн.