Порно-ролик з вчителькою до Євро-2012 з англопомилками коштував як естетський кліп Меладзе
17.04.2012   //   1040 Переглядів

Вартість виготовлення рекламного відеоролику «Вчителька», який днями вийшов в ефір українських телеканалів для реклами Євро-2012, склала понад 1,2 млн грн.  Про це повідомлялось в «Віснику державних закупівель».

Кліп «Вчителька» днями вийшов в ефір українського ТВ. Як з’ясувалось його зроблено з помилками.

Під час озвучення слова «hotel» теж допущена помилка: вчителька робить наголос на першій частині слова, тоді як англійці – на другій.

«Англомовний телеглядач почує саме те, що вимовляється – а саме слово «whoretel», що означає не що інше як бордель», зауважує «Обком».

Півхвилинний ролик зображує вчительку, яка заходить в клас і спершу називає англійською слова stadium (стадіон), street (вулиця), hotel (готель).

На запитання учнів, як буде англійською слово «футбол», викладач відповідає «a football», хоча в англійській мові артикль «а» перед видом спорту «футбол» не ставиться.

Виготовлення кліпа в вересні 2011 року було замовлено ТОВ «Фаст Форвард Пост Продакшн» в рамках серії «Ми чекаємо на Євро» з п’яти роликів «Будівельник», «Покоївка», «Вчителька», «Офіціанти» та «Фінальний». Вся серія коштувала 6,15 млн грн.

Засновниками ТОВ «Фаст Форвард Пост Продакшн» є композитор Єгор Олесов, музичний продюсер Євген Ступка (у минулому гендиректор телеканалу «MTV-Україна») та директор фірми Юрій Ставнічук.

Для порівняння, кліп Валерія Меладзе на пісню «Небеса» коштував аналогічну суму $150 тис. В цьому кліпі Меладзе у образі вампіра страждав на любов до героїні Лізи Боярської. На відміну від 30-секундної «Вчительки» кліп Меладзе має понад 5 хвилин і його режисером був відомий кліп-мейкер Алан Бадоєв.