На облаштування газонів та тротуарів до маєтку Дубневичів докинуть мільйон
30.05.2019   //   59 Переглядів

Солонківська сільська рада (Львівська область) 21 травня підписала договір з ТОВ «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» на додаткові роботи з капремонту дороги по вартістю 912 тис. грн.

Про це пишуть «Наші гроші. Львів» з посиланням на дані системи Prozorro.

Мова йде про роботи за адресою вул. Лісна від буд. 2а до буд. 18г в селі Зубра. Восени 2018 року «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» стала переможцем торгів на капітальний ремонт цієї ділянки дороги. Тоді вартість робіт становила 2,84 млн грн.

Як повідомив «Наші гроші. Львів» головний спеціаліст Солонківської сільради Назар Гловачевський, тепер додатково облаштують дощову каналізацію, тротуари для пішоходів, встановлять знаки та засіють газон.

Згідно з договором, усі роботи мають завершити до кінця 2020 року. На цей рік передбачено 156 тис грн. фінансування, решта – у 2020-му.

У першому договорі було закладено прибуток на рівні 33 тис грн., на зарплати – 165 тис грн. Другим договором передбачено лише 8,2 тис. грн прибутку, на зарплати витратять понад 54 тис. грн.

Згідно з Є-Дата, компанія вже отримала від сільради за цей ремонт понад 2,5 млн грн. У призначеннях платежу вказано, що це кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

Нагадаємо, народні депутати від БПП Богдан та Ярослав Дубневичі володіють кількома будинками загальною площею майже 2,4 тис. кв. м в Зубрі на вул. Лісна під номерами 16а, 16б, 16г, 20.

Власниками ТОВ «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» у рівних долях є Володимир Шавала та Юрій Федорюк. Солонківська сільрада є основним замовником у товариства, віддавши 10 підрядів на 5,5 млн грн. Загалом з часу заснування фірма отримала підрядів на понад 10 млн грн. Станом на 1 травня 2019 року «Дорожньо-ремонтна будівельна компанія» мала майже 100 тис грн. податкового боргу.