Нацгвардія купила американських рацій на 58 мільйонів
04.08.2014   //   37 Переглядів

Військова частина 3077 (Київська обл.) 28 липня уклала угоди з ТОВ «Доля і Ко. ЛТД» на закупівлю радіообладнання на суму 57,95 млн грн. про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено 4 412 одиниці обладнання DMR – цифрового мобільного радіо, призначеного зв’язку в структурних підрозділах ВВ МВС та Нацгвардії. Марка, комплектація та ціни не уточнюються.

Зазначено лише, що це обладнання виробництва «Моторола» (США), яке відповідає військовим стандартам не нижче МІL-STD 810F та IP 57 (набір стандартів, що характеризують стійкість до механічних пошкоджень, вологи, температури, тиску тощо).

До кінця липня техніку мали доставити на склад у Нових Петрівцях, де знаходиться Навчальний центр Національної гвардії.

Замовляють саме це обладнання, оскільки наразі експлуатують аналогічне, закуплене у 2009 році.

Фірму «Доля і Ко» було обрано постачальником з огляду на готовність надати потрібну кількість обладнання упродовж доби з моменту підписання договору.

Власниками фірми «Доля і Ко» є Лариса й Андрій Татарінцеви. За останні шість років фірма виграла тендерів на 136,01 млн грн., нинішня закупівля є відтак її найбільшим держзамовленням. Наприкінці травня фірма також отримала замовлення від Міністерства оборони на 90 комплектів засобів транкового зв’язку за 34,89 млн грн.