Васадзе поставить інвалідам автівки по ціні новеньких «Sens»
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за результатами тендеру 11 жовтня уклав угоду з ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» на придбання легкових автомобілів з ручним керуванням для інвалідів. Вартість угоди склала 16,95 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».
Придбано 154 авто для інвалідів з ураженням однієї ноги і 105 для інвалідів з ураженням обох ніг. Середня вартість інвалідного авто склала 65 тис грн. Марка придбаних авто не вказана. Згідно з відкритими джерелами, зараз можна придбати автомобілі «Sens» запорізького автозаводу по ціні 61-72 тис грн.
Наглядову раду ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» очолює Вахтанг Васадзе, син народного депутата Таріела Васадзе, який після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах перейшов з фракції БЮТ до Партії регіонів.