АМКУ наклав копійчаний штраф на рідні фірми за розіграш труб для комунальників на 14 мільйонів
Антимонопольний комітет оштрафував дві фірми за розіграний тендер із закупівлі фасонних частин труб для теплових мереж Одеси, який у 2012 році провело КП «Теплопостачання міста Одеси». Про це свідчить рішення Господарського суду Одеської області від 3 лютого цього року.
ТОВ «Адамас-Трейд» оштрафоване на 44,9 тис грн. і пеню 44,9 тис грн. ТОВ «Лайт-Віжн» оштрафоване на 68 тис грн. і пеню – 68 тис грн.
До участі у торгах комунальне підприємство допустило лише ці дві фірми. Заявки ще двох фірм (ТОВ «Трансмет-Юг» і ТОВ «Інагротранс») були відхилені через те, що не всі сторінки документів були пронумеровані і підписані уповноваженою особою. Крім того, «Інагротранс» вказав не всю кількість товару.
Переможцем торгів стала фірма «Адамас-Трейд», яка продала комунальникам сталеві труби для ремонту мереж та котлів за 14,19 млн грн. Цінова пропозиція «Лайт-Віжн» становила 16,23 млн грн. АМКУ вирішив, що дії обох підприємств були узгодженими, що спотворило результати торгу.
Засновником і директором ТОВ «Адамас-Трейд» є Кирило Осипов. Він у 2010-2011 роках був одним із засновників фірми «Лайт-Віжн». У свою чергу нинішній засновник і директорм «Лайт-Віжн» у 2010-му був директором фірми «Адамас-Трейд».