З мазутосховища за 3 мільйони зроблять пункт стерилізації безпритульних тварин
Департамент житлово-комунального господарства Миколаївського міськвиконкому 16 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Миколаївміськбуд» на переобладнання колишнього мазутосховища по вул.Комінтерну, 36 під пункт стерилізації та утримання тварин. Вартість угоди склала 2,82 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
За повідомленнями місцевих ЗМІ, у приміщенні пункту стерилізації розташують дві операційні, постопераційне приміщення, на території обладнають також місце для вигулу, для чого планують залучати волонтерів. На день пункт зможе приймати близько десяти тварин.
Роботи фінансують з місцевого та державного бюджетів, завершити центр повинні до кінця наступного року.
ТОВ «Миколаївміськбуд» зареєстровано на Ольгу Жендубаєву, за останні чотири роки фірма отримала підряди на суму 7,91 млн грн.