Нацгвардія відмінила закупівлю «швидких» після того, як акцептувала невідповідні машини Фісталів
14.06.2024   //  

Військова частина 3078 Національної гвардії України 13 червня відмінила спрощену закупівлю автомобілів швидкої допомоги. Раніше вона акцептувала пропозицію ТОВ «Автоспецпром» на 30,00 млн грн. Але конкуренти знайшли у ній невідповідності технічним вимогам цього тендеру та поскаржились замовнику, після чого процедуру і відмінили. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Нацгвардія хотіла купити 15 евакуаційних санітарних автомобілів швидкої допомоги типу А на повнопривідному шасі. Очікувана ціна становила 2,62 млн грн за автівку, поставка мала відбутись до осені.

Анонімна фірма повідомила про дискримінаційні вимоги у цій закупівлі. Йшлось про технічні вимоги щодо робочого об’єму двигуна не більше 2 000 куб. см, наявності системи компенсації при бічному вітрі та регулювання рульової колонки в чотирьох напрямках. Анонім заявив, що технічні вимоги виписані під Volkswagen Crafter.

Замовник відмовився змінювати свої вимоги. Він нагадав, що при проведенні спрощеної закупівлі може, але не зобов’язаний вказувати біля посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, які аналоги й еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників. Також він написав, що вже купував медичні автомобілі на базі Volkswagen Crafter, які перевірені в роботі, тому при прописуванні вимог до шасі враховувались однотипність та закупівля запасних частин.

Анонім знову звернувся до замовника із запитанням. Він наголосив, що дискримінаційні вимоги призведуть до втрати 600 тис грн на одиниці товару, або 9 млн грн загалом. Ще анонім поцікавився, «де в даній ситуації широко відомий розслідував Юрій Ніколов?».

Замовник відповів, що думка аноніма про відповідність технічному завданню лише одного Volkswagen Crafter є хибною. Мовляв, при розробці техзавдання ретельно вивчалися базові автомобілі, представлені на ринку України, а технічні вимоги не є дискримінаційними.

На торги прийшло три учасники. Найдешевшим був «Автоспецпром» з автомобілями на шасі Citroen Jumper 4х4 по 2,00 млн грн. Імовірно, це він і був тією анонімною фірмою, адже його пропозиція не відповідала саме тим вимогам, на які раніше жалівся анонім.

Конкурентами були «Ксенко Авто Продакшн» з автомобілями по 2,53 млн грн і ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» з автомобілями по 2,62 млн грн. Обидва суперники пропонували шасі Volkswagen Crafter 4х4, як про те й говорив анонім.

Після скарг аноніма щодо дискримінації замовник повідомив про намір укласти угоду з «Автоспецпромом».

На це фірма «Ксенко Авто Продакшн» стала вимагати від замовника скасувати рішення про визначення переможцем «Автоспецпрому» саме через невідповідність його машин технічним вимогам Нацгвардії.

Наприклад, вимагались робочий об’єм двигуна не більше 2 000 куб. см і середня колісна база не менше 3 500 мм. Натомість «Автоспецпром» вказав у порівняльній таблиці більший робочий об’єм двигуна  2 179 куб. см і меншу середню колісну базу 3 450 мм. Крім того, в «Автоспецпрому» не зазначена система компенсації при бічному вітрі, а дефібрилятор має ступінь захисту від рідини і твердих предметів ІР 54 замість не гірше ІР 55.

Також скаржник зауважив, що в деяких документах вказано шасі Dangel Jumper, а в деяких – Citroen Jumper. Кілька документів подано без перекладу на українську мову. Ще надана брошура на сумку для невідкладної допомоги виробництва ТОВ «Виробнича компанія Діспомед», у комплектацію якої входять товари інших виробників, але на них не надано окремих інструкцій.

Окрім того, рульова колонка в автомобілів «Автоспецпрому» регулювалась у двох напрямках, а оголошення вимагало, щоб вона регулювалась у чотирьох напрямках.

Замовник замість відповіді на скаргу «Ксенко» відмінив тендер через неможливість усунення порушень.

Нагадаємо, вимоги оголошення про спрощену закупівлю неможливо оскаржити в Антимонопольний комітет, як і будь-які рішення замовника під час її проведення. Оскільки ця процедура була створена на воєнний час саме для уникнення різних оскаржень, що забирають час процедури.

Кінцевими бенефіціарами фірми «Автоспецпром» на чолі зі Світланою Курченко є Герман Фісталь, а також син його покійного брата Володимира Фісталя – Артем Фісталь. Батьком Германа та Володимира Фісталів є відомий лікар і професор Еміль Фісталь, який останніми роками працював в окупованому Росією Донецьку та отримував нагороди так званої «ДНР».

Столичною фірмою «Ксенко Авто Продакшн» володіють Олександр Кучерявін із Броварів на Київщині, Олександр Черкашин із Прилук на Чернігівщині та Валерій Відасов, який зареєстрований в окупованій Макіївці на Донеччині. Директором є Сергій Башинський.

Засновниками «Спец-Ком-Сервісу» з-під Києва є Сергій Калюш і Михайло Городових, а директором – Василь Даниляк. Городових і Калюш також володіють ТОВ «Полікар». Із 2016 року «Спец-Ком-Сервіс» отримав замовлень на 3,25 млрд грн, переважно в системі МВС.

Анна Сорока, «Наші гроші»