Житомирська ОВА заплатила 5 млн за проект відбудови регіону вже зараз
11.06.2024   //  

Житомирська обладміністрація у 2024 році заплатила 4,95 млн грн за розробку проєкту Програми комплексного відновлення території області на 2024-2030 роки.

У квітні цей проект обговорили на засіданні під керівництво першої замголови ЖОВА Наталії Остапченко. Як повідомило «Житомир.інфо», Програма визначає комплекс пріоритетних завдань та заходів, що спрямовані на швидке та ефективне відновлення територій і населених пунктів, які постраждали внаслідок бойових дій.

«Програма комплексного відновлення охоплює не лише відбудову зруйнованих та ушкоджених об’єктів у регіоні, а й встановлення стратегічних цілей для трансформації та підвищення конкурентоздатності наших територіальних громад. Ці цілі включають модернізацію інфраструктури, залучення інвестицій, розвиток цифрових технологій та підтримку інноваційних проєктів, які сприятимуть створенню стійкого середовища в громадах», – зауважила Наталія Остапченко.

Гроші за проект отримало ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва» президента Національної спілки архітекторів України Олександра Чижевського.

Нагадаємо, війська РФ тиснуть на Україну по всій лінії фронту та продовжують знищувати енергетичні об’єкти країни.