Оточення Вілкула за чверть мільярда посипатиме дороги Кривого Рогу «золотою» сіллю
09.01.2024   //  

Департамент розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради Дніпропетровської області 1 січня за результатами тендеру замовив ТОВ «Весташляхбуд» утримання автошляхів на 249,97 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Фірма утримуватиме дороги Кривого Рогу до кінця цього року. Мова про очищення доріг від снігу та сміття, посипання протиожеледними матеріалами, очищення залізобетонних лотків, прочищання каналізаційних колодязів та колекторів, технічний огляд трубопроводів тощо.

У відомості ресурсів натрій хлористий (сіль) був врахований по 10 500 грн/т (тут і далі ціни вказано із ПДВ). На нього піде 28,16 млн грн, що складає 11% від загальної вартості підряду.

Це дорожче від усіх найбільших тендерів на поставку технічної солі по Україні. Нагадаємо, у грудні «Наші гроші» проаналізували найбільші закупівлі солі від початку осені. Найвищою виявилась ціна 9 648 грн/т у прифронтовому Краматорську – це майже на тисячу гривень дешевше від ціни «Весташляхбуду». Крім того,  КПТМ «Криворіжтепломережа» Криворізької міськради нещодавно замовило сіль по 7 500 грн/т, що на чверть дешевше. АТ «Криворізька теплоцентраль» замовило сіль по 5 688 грн/т, що майже вдвічі дешевше. Причому обидві ціни включали у себе вартість доставки на склад замовника, на відміну від кошторисної ціни «Весташляхбуду» (у відомості в стовпчику доставки стоїть прочерк).

Пісок у кошторисі «Весташляхбуду» врахували по 900 грн/т. Місцева компанія «СтартСтрой» пропонує кар’єрний пісок по 400 грн/т і митий річковий пісок по 450 грн/т без урахування доставки, що вдвічі дешевше.

Моніторинг «ДерждорНДІ» за листопад показує, що ціна піску на Дніпропетровщині складає 350 грн/куб. м. Кубометр піску може важити від 1,44 т до 1,70 т. Отже, моніторингова ціна дорівнює 504-595 грн/т. Це на третину дешевше від кошторисної ціни «Весташляхбуду».

Крім того, пісок (відсів) врахували по 1 377 грн/куб. м. Це в 3,5 раза вище за ціну висівок (відсіву) у вищезгаданому моніторингу на Дніпропетровщині, яка складає 392 грн/куб. м.

Монополіст на поточний ремонт і утримання доріг у Кривому Розі «Весташляхбуд» отримав підряд без конкуренції, бо на тендер більше ніхто не прийшов. Засновниками фірми зараз є:

  • Ганна Лаврешина;
  • ТОВ «Грінфорт-С», яке належить Самвелу Єганяну та АТ «ЗНВКІФ «Нортон», де найбільшу частку 5% має ПрАТ «Страхова компанія «Велес» подружжя Сардарянів;
  • Менахем Мендел Едері, який є сином головного рабина Кривого Рогу Лірона Едері.

Лаврешина разом із Наталією Євсюковою володіє криворізьким ТОВ «Нара-Авто», як торгує автомобілями. Свого часу ним керував Ігор Лаврешин, а нині керує Олександр Євсюков. Ці двоє були помічниками покійного колишнього нардепа від Партії регіонів та «Опоблоку» Костянтина Павлова. У 2020-2021 році останній був мером Кривого Рогу від «ОПЗЖ».

Крім того, раніше співзасновницею фірми «Нара-Авто» була Надія Любоненко – дружина ексмера Кривого Рогу та колишнього нардепа від Партії регіонів Юрія Любоненка.

Павлов свого часу був заступником Юрія Любоненка та Юрія Вілкула на посаді мера, однак і після того ці троє продовжували разом брати участь у заходах у Кривому Розі.

До 2012 року «Весташляхбудом» співволоділа Каріне Сардарян – дружина одеського бізнесмена Сурена Сардаряна. Останнього пов’язує багаторічна дружба і спільні бізнес-інтереси з виконувачем обов’язків мера Кривого Рогу і депутатом Криворізької міськради від власної партії Юрієм Вілкулом, а також із його сином Олександром Вілкулом, який раніше був головою Дніпропетровської ОДА та нардепом від «Опозиційного блоку».

Анна Сорока, «Наші гроші»