Сільрада купує кросовер Skoda Kodiaq за 1,8 мільйона
15.12.2023   //  

Виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області 28 листопада за результатами тендеру замовив ТОВ «Автоцентр-Полтава» легковий автомобіль вартістю 1,75 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 18 грудня у село Щербані поставлять сірий повнопривідний автомобіль Skoda Kodiaq 2,0 TDI/147kW 7 DSG 4×4 2023 року випуску з дизельним двигуном об’ємом 2 л потужністю 200 к. с. і автоматичною коробкою передач. Гарантія складає чотири роки або 90 тис км пробігу.

Вимоги відповідають комплектації Style, але з додатковими опціями. Автомобіль має різні системи безпеки, фронтальні та бічні подушки безпеки водія і переднього пасажира, круїз-контроль, передні та задні парктроніки, камеру заднього огляду, сидіння з підігрівом, пакет «Погані дороги», а також сітки, відділення для зберігання та освітлення в багажнику тощо. Також є дзеркало заднього огляду зі сторони водія, що складається, з електрорегулюванням та обігрівом, функцією пам’яті. Дзеркало заднього огляду з автозатемненням, датчиком дощу та «Light assist». Сонцезахисні козирки з Make-Up дзеркалом та LED підсвічуванням.

На сайті постачальника автомобіль Skoda Kodiaq 2,0 TDI/147kW 7 DSG 4×4 у комплектації Style пропонується за 1,65 млн грн, а додаткові опції входять у пакети із різними цінами.

Фірма отримала замовлення без конкуренції, оскільки на відкриті торги більше ніхто не прийшов. Замовник не встановлював кваліфікаційних критеріїв у тендерній документації.

Головою Щербанівської сільради є Ігор Процик, а уповноваженою особою – Олена Кечеджі.

Місцева «Автоцентр-Полтава» належить Сергію Кореневу, директору Юрію Руденку, Владиславу Руденку, Максиму Остапюку та Сергію Остапюку. Фірма входить у мережу дилерів офіційного постачальника автомобілів Škoda – фірми «Єврокар» Олега Боярина.

Анна Сорока, «Наші гроші»