Після новини «Наших грошей» університет Мудрого повідомив про різке зниження ціни вікон – економія 1,7 млн!
07.12.2023   //  

Харківський Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 15 листопада уклав додаткову угоду про зменшення ціни аварійно-відновлювальних робіт частини будівлі літ. «А-9» гуртожитку №6 з 4,90 млн грн до 3,16 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

«Наші гроші» 17 листопада опублікували новину, що університет замовив фірмі «Обрій-18» відновлення гуртожитку на проспекті Л. Свободи. Ціни на металопластикові вікна виявились дуже завищеними. Їх врахували по 8 410 грн/кв. м (тут і далі ціни з ПДВ).

Через три дні, 20 листопада замовник оприлюднив додаткову угоду, датовану 15 листопада. Нею ціни на вікна знизили до 5 200 грн/кв. м. Це в півтора раза дешевше, ніж було спочатку.

Отже, загальна економія склала 1,74 млн грн, з цієї суми зниження цін на вікна дало можливість зекономити 1,18 млн грн. Решту півмільйона зекономили на інших статтях видатків.

Експертизу з питань кошторисної частини проектної документації проекту будівництва у серпні виконувала філія ДП «Укрдержбудекспертиза» у Харківській області за 11 тис грн.

Ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України Анатолій Гетьман. Уповноваженою особою з питань закупівель є Лілія Байда.

Ганна Кислякова, «Наші гроші»