На непотрібний «Реєестр домашніх тварин» у Кличка хочуть сплавити ще 5 мільйонів
16.10.2023   //  

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» КМДА 13 жовтня оголосило тендер на модернізацію інформсистеми «Реєстр домашніх тварин» очікуваною вартістю 4,95 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

«Реєстр домашніх тварин» було запущено у 2019 році. Він був створений для того, аби столичні власники тварин самі заносили в нього своїх котів і собак для отримання жетонів з QR-кодом, де міститиметься інформація про тварину і контактні дані господаря. На думку розробників Реєстру, це підвищує шанси повернути загублену тварину шляхом оголошення у цьому реєстрі.

Станом на жовтень 2023 року у розділі «знайдені тварини» цього реєстру було оприлюднено всього 15 оголошень про знайдених собак і котів, перше оголошення від 2021 року. У «загублених тваринах» розміщено лише одне оголошення.

Разом з тим, з 2018 року айтішники Київської міськдержадміністрації без урахування нинішньої закупівлі провели ще два тендери розміром 0,2 млн грн та 1,80 млн грн.

Таким чином на сайт, який можливо став корисним у пошуку 16 собак та котів вже витрачено щонайменше 2 млн грн. І планують витратити ще 5 млн грн. За ці гроші можна придбати дві сотні FPV-дронів камікадзе, якими можна знищити купу рашистів та ворожої техніки.

Юрій Ніколов, «Наші гроші»