Корейці контролюватимуть турецький ремонт мосту через Тетерів
26.09.2023   //  

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області 12 вересня за результатами тендеру замовила Представництву «Дохва Інжинірінг Ко., Лтд» послуги технічного нагляду на 5,25 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2023 року Представництво здійснюватиме технічний нагляд за капітальним ремонтом мостового переходу через річку Тетерів на км 37+210 автомобільної дороги загального користування державного значення Т-10-05 Іванків – /М-07/ у Київській області.

Підрядником із капремонту за 447,32 млн грн є турецька компанія «Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret Ve Sanayi A.Ş.» («Онур Тааххут Ташимаджилик Іншаат Тіджарет Ве Санаї Анонім Ширкеті»), а інженером-консультантом – Консорціум «Укр&Гео Супервіжн» за 8,70 млн грн.

Вартість технагляду 5,25 млн грн складає 1,2% від вартості капремонту 447,32 млн грн.

Дорожчими конкурентами були ТОВ «Архітектурний офіс» і ТОВ «Інжиніринг Корп.».

ТОВ «Інжинірингова компанія «Автомагістраль», яке не було учасником закупівлі,  скаржилось в АМКУ на дискримінаційні вимоги тендерної документації щодо наявності сертифікованого інженеру з охорони праці із підтвердженим чинним сертифікатом, виданим органом із сертифікації персоналу будівельної галузі, акредитованим НААУ. Замовник не обґрунтував необхідність встановлення у документації наведеної вище вимоги в частині відповідності органу, акредитованого НААУ, тому АМКУ наказало йому змінити тендерну документацію.

Начальником Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області є Руслан Ничік, а уповноваженою особою – Катерина Полякова.

Представництво «Дохва Інжинірінг Ко., Лтд» зареєстровано у липні 2020 року. Воно представляє компанію «Dohwa Engineering Co., Ltd» (Південна Корея). Керує Представництвом директор Богдан Кириченко. Загалом із листопада 2022 року Представництво натендерило 15 млн грн, найбільше – у Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області.

Ганна Кислякова, «Наші гроші»