«НіжинТеплоМережі» замовили тринадцятий Айфон за 32 тисячі
07.09.2023   //  

ТОВ «НіжинТеплоМережі» (м. Ніжин, Чернігівська обл.) 21 липня без торгів замовило ТОВ «Комел» мобільний телефон за 31 503 грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

У липні мали поставити один смартфон Apple iPhone 13 128 GB Midnight вартістю 31 503 грн. За даними сервісу порівняння цін «Hotline», наразі в інтернет-магазинах він продається по 25 145-44 497 грн, а у великих відомих мережевих магазинах – за цінами від 33 499 грн.

Смартфон iPhone 13 діагоналлю 6,1″ має оперативну пам’ять 4 ГБ, вбудовану пам’ять 128 ГБ, основну камеру на 12+12 Мп та фронтальну камеру на 12 Мп, сканер обличчя тощо.

За даними системи «YouControl», зараз засновниками ТОВ «НіжинТеплоМережі» є КП «Ніжинтеплоенерго» (40%) Ніжинської міськради та АТ «Облтеплокомуненерго» (60%).

У системі «Smida» акціонерами чернігівського «Облтеплокомуненерго» нині вказані Іван Мельничук, Микола Буренко, Сергій Сіора, Олександр Чиж, Олег Ємець, Дарія Дмитренко, Ольга Пахалюк, Наталія Берко, а також ТОВ «Інвестпрофіконсалт» і ТОВ «Вудрест».

Зараз фірму «Інвестпрофіконсалт» оформлено на Валерію Пономарчук, а раніше вона під старою назвою «Дельта Лізинг» була записана на кіпрську компанію «Готчер Лімітед».

Фірма «Вудрест» належить ТОВ «Білград». Засновниками «Білграду» є ТОВ «Компанія з управління активами «Скай Кепітал Менеджмент» (діє від власного імені та за рахунок ЗВНПІФ «Адвенсіс» і «Фонд Дельта-Венчурні проекти»), Олексій Гук і колишній власник збанкрутілого «Дельта-банку» Микола Лагун. Він народився у Семенівці на Чернігівщині.

Кінцевим бенефіціаром «Білграду» через КУА та обидва фонди вказаний Вадим Сергієнко.

Як раніше повідомлялось, «НіжинТеплоМережі» з березня 2013 року знаходяться в стані банкрутства за позовом фізособи-підприємця за незначним боргом у розмірі 450 тис грн.

Із жовтня 2016 року обов’язки директора «НіжинТеплоМережі» виконує Любов Ісаєнко.

ТОВ «Комел» належить Олександру, Володимиру та Миколі Караванам, Юрію та Наталії Саноцьким, Андрію Поліщуку, Сергію Куліку, Олегу Шереметі, Андрію Гірілішену, Ярославу Шийці та АТ «ЗНВКІФ «ВДЕ Капітал» Олександра і Володимира Караванів.

Анна Сорока, «Наші гроші»