«Укргазвидобування» придбало технічну сіль на 38% дешевше від «Енергоатому»
11.08.2023   //  

АТ «Укргазвидобування» 1 серпня замовило технічну сіль з Єгипту на 15 мільйонів грн. За результатами торгів підряд отримало ТОВ «Наноекспо+». Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Сіль придбано по 5 000 грн за тонну (тут і далі ціни без ПДВ). В цю ціну входять транспортування товару, митні витрати, витрати на пакування.

Це на 38% дешевше від останньої закупівлі технічної солі в системі «Енергоатому». 17 липня Хмельницька АЕС уклала з ТОВ «Торговий Дім «Кип і Ко» контракт вартістю 234 тисячі грн на поставку української солі (виробник «Артемсіль») по 6 914 грн за тонну також з доставкою.

У інших замовників в цей період технічна сіль на тендерах також значно дешевша від атомників. Наприклад, КП «Городоккомунсервіс» (Хмельницька обл.) придбало сіль по 5250 грн за тонну.

Довідково

Власником фірми «Наноекспо+» є Петрович Павло. З моменту заснування «Прозорро» у 2016 році оприлюднено підряди фірми на 46,42 млн грн.

Столичний «Торговий дім «Кип і Ко» належить директору Петру П’яткову з Алчевська Луганської області.  З моменту заснування «Прозорро» у 2016 році оприлюднено підряди фірми на 207,37 млн грн. Цієї зими фірма потрапила в скандал з постачанням технічної солі за завищеними цінами для Ірпінської міської ради, детальніше в новині.

Максим Піхо, «Школа аналітиків»