Медики Печерська замовили Сенькіним ремонт за 10 мільйонів з коефіцієнтом 1,5
02.08.2023   //  

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району 24 липня за результатами тендеру уклало договір з єдиним учасником ТОВ «УБІК «Укрбудінвест» щодо капітального ремонту приміщень на загальну суму 9,95 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

У предметі закупівлі вказана адреса ремонту – вул. Велика Васильківська, 97. За цією адресою знаходиться звичайний житловий будинок. При цьому «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району знаходиться на вул. Івана Мазепи, 2 біля метро «Арсенальна».

Замовник в тендерній документації встановив дискримінаційну вимогу щодо надання учасниками копій аналогічних договорів на виконання робіт з капітального ремонту або реконструкції або будівництва закладів охорони здоров’я.

Через систему Prozorro до замовника зверталися з вимогою усунути порушення під час проведення тендеру.

Але Замовник не зважив на вимогу і не змінив своїх вимог. Уповноваженою особою Замовника є Кришталь Ірина.

В кошторисі міститься пісок природний за 550 грн без ПДВ за кубометр. Тоді як фірма-постачальник підтвердила «Нашим грошам» свою готовність продати його по 435 грн з ПДВ кубометр.

Окремо в кошторисі вказана доставка піску за 250 грн/кубометр. Тоді як у ще одній фірмі-постачальнику «Нашим грошам» повідомили, що готові постачати пісок по Києву по 510 грн з урахуванням доставки.

Шпатлівка мінеральна Ceresit CT-29 в кошторисі вказана за 23,12 грн за кілограм. В «Епіцентрі» її можна придбати за 14,36 грн.

Суміш Ceresit СМ 11 в кошторисі коштує 30,56 грн за кілограм. В «Епіцентрі» її можна придбати за 18,20 грн за кілограм.

Генеральним директором ТОВ «УБІК «Укрбудінвест» є Віктор Ширін. Основним власником фірми є 83-річний Віталій Сєнькін (60%). У 1990-х роках він був заступником голови Київської обласної державної адміністрації, потім влаштувався керуючим справами Верховної Ради. По 2003 рік був заступником Голови правління Української кооперативно-державної корпорації по агропромисловому будівництву «Украгропромбуд». Потім був депутатом Київської облради.

Решту 40% у статутному капітали фірми тримають його сини Сергій і Олександр Сенькіни.

Віталій Сєнькін також числиться в числі власників ТОВ «Укрпроектбудінвест»  (разом з Сергієм Сєнькіним, який також зареєстрований в одній квартирі з Віталієм і Олександром Сєнькіними) та ТОВ «Компанія «Укрпроектбудінвест».

З моменту заснування «Прозорро» у 2016 році «Укрбудінвест» отримав державні підряди на 318 млн грн. Найбільший замовник – Борщагівська сільська рада Бучанського району Київської області.

Анна Кислякова, «Школа аналітиків»