Комунальні добувачі бурштину замовили люксовий мінівен Hyundai Staria за 2,3 мільйона
27.07.2023   //  

КП «Волиньприродресурс» Волинської обласної ради 27 червня за результатами тендеру замовило фірмі «Богдан-Авто Луцьк» мікроавтобус за 2,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 10 липня у Луцьк мали поставити повнопривідний мікроавтобус Hyundai Staria US4 2.2 CRDi 4WD 8AT 2023 року випуску в найвищій комплектації 7-Top із розширеним пакетом активної безпеки Hyundai Smart Sence і додатковим пакетом опцій Bronze у чорному кольорі «abyss black». Гарантійний строк на нього складатиме чотири роки без обмеження пробігу.

У такій комплектації автомобіль має шторки і фронтальні та бокові подушки безпеки водія та переднього пасажира, різні системи безпеки, клімат-контроль, круїз-контроль, камеру заднього виду, передній та задній парктроніки, систему кругового огляду, оздоблене шкірою кермо з підігрівом, перемикання передач під кермом, багатокольорову підсвітку оздобленого замшею салону, електропривід дверей салону, регульовані сидіння водія, переднього пасажира і середнього ряду, преміальну акустику тощо. Пакет опцій Bronze стосується оздоблення сидінь, дисків з напиленням, радіатора, накладок і логотипа. Також додатково передбачені захист двигуна, тонування, антикорозійна обробка і бронювання плівкою.

Зараз в автосалонах цей повнопривідний мікроавтобус у такій комплектації без додаткового обладнання, перерахованого вище, продається трохи дорожче – за 2,31 млн грн. Йдеться про спрощені версії n/BCW та n/BCA без низки систем безпеки. Саме ці системи не вимагались у нинішній тендерній документації. Ще 29 тис грн доведеться викласти за пакет опцій Bronze.

Єдиним конкурентом була фірма «Едем-Авто» із села Софіївська Борщагівка Київської області, яка належить Ларисі та Юрію Побоченкам. Її директором є Олександр Гулак.

Засновниками «Богдан-Авто Луцьк» є фірма «Богдан-Авто Київ» і ПАТ «ЗНВКІФ «Богдан-Капітал». Кінцевим бенефіціаром через «Богдан-Авто Київ» є Михайло Гладковський – один із синів Олега Гладковського, колишнього першого заступника секретаря РНБО України.

Нині керівником створеного завдяки Ігорю Палиці КП «Волиньприродресурс» є Анатолій Капустюк. Воно займається видобуванням корисних копалин на Волині, зокрема бурштину, торфу та комплексних мідних руд. Це підприємство перебуває у стані припинення через реорганізацію. Волинську облраду очолює Григорій Недопад із фракції «За майбутнє».