Мерія Філатова злила 8 мільйонів на саморекламу з заточкою проти небажаних конкурентів
24.07.2023   //  

КП «Організаційно-аналітична служба» Дніпровської міської ради 29 червня замовило послуги з розміщення інформації в ЗМІ. Контракт на суму 7,81 млн грн укладено з ФОП Боженко Альона Андріївна. Про це повідомляється у системі «Prozorro».

Замовлено розміщення 1100 публікацій у 18 всеукраїнських та дніпровських ЗМІ: rbc.ua, obozrevatel.com, opentv.media, centr.tv, dnepr.info, dnpr.com.ua, nashemisto.dp.ua, gorod.dp.ua, glavnoe.dp.ua, dp.vgorode.ua, 056.ua, dpchas.com.ua, dnepr.express, gorsovet.com.ua, afishadnepr.com.ua, osn.com.ua, dnepr.news, dv-gazeta.info Середня вартість однієї – 7100 гривень.

Вимоги замовника передбачали, що бажаючі взяти участь в торгах повинні були  в обов’язковому порядку надати гарантійний лист від визначених замовником засобів масової інформації.

У випадку, якби хтось один з цього переліку відмовився б надати рекламному агенту такий лист – він не зміг би взяти участь у торгах.

В результаті на торгах був один єдиний учасник. ФОП Боженко Альона Андріївна зареєстровано у м. Дніпро вул. Сліпака Василя 26, квартира 1. За даними Clarity Project протягом роботи цього ФОП він мав лише один підряд.

Катерина Мартинчук, Максим Лазаренко, «Школа аналітиків»