«Дніпроводоканал» за 43 мільйони замовив пожежну драбину, яка дістає до 19 поверху
23.07.2023   //  

Драбина Magirus M60L на іншому шасі Iveco

КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради 17 липня за результатами тендеру замовило фірмі «Променергообладнання» пожежну драбину за 43,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч у Дніпро поставлять пожежну автодрабину з поворотною драбиною Magirus M60L (Німеччина) не раніше 2022 року виготовлення на чотиривісному шасі Iveco AD410T45 8x4x4 (Італія) не раніше 2016 року випуску. Автодрабина має максимальну висоту рятування не менше 57 м, що приблизно відповідає рівню 19 поверху. Люлька має вантажопідйомність 300 кг, а стріла – кут повороту 360° і горизонтальний виліт не менше 23 м. Зі складеною стрілою автодрабину можна використовувати у якості крана вантажопідйомністю 2 т.

Договір передбачає аванс у розмірі 30% та оплату решти протягом тижня після поставки.

Анонімна фірма питала, чи в тендерній документації викладено всі технічні, якісні, та кількісні вимоги, чи є документ, де вони більш розгорнуті. Замовник відповів, що всі.

«Науково-виробнича компанія Патрон Демайнінг» у вимогах до замовника пропонувала автодрабину Koral-46UV виробництва «KCP Co., Ltd» (Корея) із максимальною висотою рятування 46 м. Замовник відповів, що пропозиція має відповідати вимогам документації.

«Променергообладнання» отримало підряд без конкуренції, оскільки на відкриті торги більше ніхто не прийшов. Київською фірмою володіє і керує киянин Андрій Заліський. За даними системи «YouControl», до 2016 року засновником і директором цієї фірми був В’ячеслав Дінков, який нині володіє київською фірмою «Далгакиран Компресор Україна» навпіл із турецькою компанією «Dalgakiran Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi».

“Школа аналітиків”