ОДА замовила новачку відновлення тепло- і водопостачання Селидового за 226 мільйонів
05.07.2023   //  

Департамент житлово-комунального господарства Донецької ОДА 14 і 27 червня без торгів уклав дві угоди з ПП «Полі» про відновлення тепло- і водопостачання у місті Селидове Покровського району на 226 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До жовтня 2023 року в Селидове та Українськ Покровського району мають поставити сім модульних вугільних котелень, а потім підключити їх до існуючих інженерних мереж. Вони потрібні для проходження опалювального періоду 2023-2024 років. Це коштуватиме 201 млн грн. Перелік котелень із цінами, технічними характеристиками і комплектацією наведено у таблиці нижче. Їхній виробник у договорі не зазначений. Можливий аванс 30% з оплатою решти протягом десяти робочих днів після поставки. Гарантійний строк становить рік.

Ще 25 млн грн іде на відновлення централізованого водопостачання міста із придбанням обладнання та підключенням мереж до альтернативних водних джерел до 20 липня 2023 року. Йдеться про розтампонування чотирьох свердловин із встановленням обладнання та підключенням до мереж живлення і водопровідних мереж КП «Компанія «Вода Донбасу».

Засновником і директором дніпровської фірми «Полі» є Сергій Пантюков із Харкова. Він також володіє фірмами «Всеукраїнське боргове агентство» одноосібно та «Укрпромсервіс Дніпро» із Богданом Губою, а до січня 2023 року був зареєстрований ФОПом у торгівлі.

До 7 червня 2023 року «Полі» була зареєстрована в Києві на київську фірму «Скай Форс» Володимира Кулика з Вінниччини, а до 2021 року нею володів і керував Олег Панюшенко.

Це перші великі підряди «Полі». У 2017 році вона отримала два маленькі замовлення ДП «Національний академічний драматичний театр імені Лесі Українки» на суму 22 тис грн, а в 2021 році – два маленькі замовлення ДП «Кіностудія ім.О.Довженка» на суму 6 тис грн.

Найменування і характеристики товару Кількість, к-т Ціна, грн/к-т із ПДВ
Комплект твердопаливної вугільної котельні, загальною потужністю 6 МВт, з автоматичним завантаженням палива та автоматичним золовидаленням, 2-ма котлами потужністю 3 МВт, в т. ч. обладнання для керування, димососами з установками типу «Циклон», модульне приміщення з блискавкозахистом та відводами для підключення до зовнішніх мереж тепло-, електро- та водопостачання. 3 45 103 017,60
Комплект твердопаливної вугільної котельні, загальною потужністю 1,8 МВт, з ручним завантаженням палива та золовидаленням, 3-ма котлами потужністю 0,6 МВт, в т. ч. обладнання для керування, димососами з установками типу «Циклон», модульне приміщення з блискавкозахистом та відводами для підключення до зовнішніх мереж тепло-, електро- та водопостачання. 3 17 375 943,60
Комплект твердопаливної вугільної котельні, загальною потужністю 1 МВт, з ручним завантаженням палива та золовидаленням, 2-ма котлами потужністю 0,5 МВт, в т. ч. обладнання для керування, димососами з установками типу «Циклон», модульне приміщення з блискавкозахистом та відводами для підключення до зовнішніх мереж тепло-, електро- та водопостачання. 1 13 145 962,80