Рятувальники Рівненщини за 62 мільйони купили автопідйомник, який дістає до 16 поверху
26.06.2023   //  

4 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС у Рівненській області 19 червня 2023 року відзвітував, що 23 грудня 2022 року замовив компанії «Політек Імпекс» пожежну гідравлічну платформу за 62 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 20 лютого в місто Дубно на Рівненщині мали поставити пожежну гідравлічну платформу EMPL 45 метрів. Подробиці невідомі, адже її купили без торгів, за процедурою «оборонна закупівля». Часто в такому випадку прихований і постачальник, але цього разу його вказали.

Київською «Політек Імпекс» навпіл володіють президент Асоціації турецьких бізнесменів в Україні Бурак Пехліван і В’ячеслав Дінков, який володіє київською «Далгакиран Компресор Україна» навпіл із турецькою фірмою «Dalgakiran Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi».

Довідково:

У березні Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Рівного показав у Фейсбуці пожежно-гідравлічну платформу EMPL 45 м на базі автопідйомника Mercedes-Benz Econic 2635 L ENA з максимальною висотою підйому робочої платформи на 45 м. Це приблизно рівень 16 поверху багатоповерхового будинку. Судячи з оприлюднених фотографій, модель платформи називається VEMA 45 F, а її максимальна вантажопідйомність складає 500 кг.