Міністерство оборони таки купувало яйця по 17 гривень за штуку попри відмазки міністра Резнікова
11.06.2023   //  

Міністерство оборони купувало яйця по 17 гривень за штуку. Це зафіксовано у таємному документі щодо результатів перевірки МО та інших військових органів, повідомила голова Державної аудиторської служби Алла Басалаєва в інтерв’ю «Главкому».

«Так, купували по 17 грн за штуку. Десяток – 170 грн. Формування замовлень за каталогом в дечому спрощує процеси закупівлі продуктів харчування військовим, але дозволяє маніпулювати цінами, плюс логістика, завантаження, розвантаження», – сказала Басалаєва.

Міністр оборони Олексій Резніков

Нагадаємо, раніше міністр оборони Олексій Резніков заперечував факт закупівлі яєць по 17 гривень за штуку, як це було визначено у контракті на харчування з «Актив-компані». Він пояснював це тим, що «постачальник вказав ціну не за штуки, а за вагу яєць, коли переносив дані з однієї таблиці, де все було приведено до одиниці виміру на вагу, в іншу таблицю».

«Я хочу попросити всіх, хто має критичне мислення, знайти першу публікацію про нібито яйця за 17 грн, роздрукувати форматом А3 сторінку додатка і надіслати мені обведене червоним маркером, де ви бачите, що штука – 17 грн. Ви там цього не знайдете. Тому міф про яйце за 17 грн залишається міфом», – заявляв Резніков в інтерв’ю «Лізі».

Після його заяв Міністерство оборони все рівно знизило закупівельну ціну яєць до 9,50 гривень за штуку. А у останніх тендерах граничну ціну на яйця встановлено на рівні 6,50 грн.

Юрій Ніколов, «Наші гроші»