Управління держохорони купило мікроавтобуси Volkswagen Multivan по 3,8 мільйона
25.05.2023   //  

Управління державної охорони України 4 травня відзвітувало, що 27 вересня 2022 року замовило мікроавтобусів на 15,33 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Придбання було здійснено по процедурі «оборонна закупівля». Тобто замовник міг не повідомляти про неї взагалі до кінця воєнного стану. Однак завдяки закону про розкриття цін військових закупівель, який був прийнятий після скандалу з закупівлями харчів Міноборони, замовників змусили звітувати про «оборонні» таємниці вже зараз. Тому держуправління охорони і мусило розкрити придбання коштовних мультиванів.

До 20 листопада 2022 року мали поставити чотири автомобілі BM-VWT-СПМ на базі Volkswagen Multivan Bulli Long по 3,83 млн грн. Закупівлю провели без використання електронної системи. Продавець невідомий, бо це звіт про оборонну закупівлю. Строк поставки тричі продовжували, востаннє – до 19 травня. Договір виконали вже у травні.

Мова про мінівен Volkswagen Multivan T6.1 у комплектації Bulli з довгою базою Long та автоматичною коробкою передач. Він має системи безпеки, фронтальні й бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира, електроприводи бокових дверей та багажника, кондиціонер, задній та передній парктроніки, камеру заднього виду, оздоблене шкірою кермо, відкидний столик у боковій панелі, багатофункціональний пересувний стіл тощо.

У дилерів Volkswagen T6.1 Multivan Bulli Long EU5 4Motion коштує 3,25-3,30 млн грн.

Анна Сорока, “Наші гроші”