Поліція купила наворочені автомобілі Volkswagen Arteon по 2,5 мільйона
22.05.2023   //  

Національна поліція України 18 травня відзвітувала, що 21 квітня 2023 року замовила п’ять легкових автомобілів на 12 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 5 травня 2023 року мали поставити п’ять легкових автомобілів спеціалізованого призначення СКС-VWAR-ПС на базі повнопривідних автомобілів Volkswagen Arteon R-Line 2.0 TSI 4Motion по ціні 2,20-2,49 млн грн. Закупівлю провели без використання електронної системи. Постачальник невідомий, бо це звіт про оборонну закупівлю.

Повнопривідний автомобіль Volkswagen Arteon R-Line 2.0 TSI 4Motion із бензиновим двигуном об’ємом 2 л потужністю 280 кінських сил та автоматичною коробкою передач належить до бізнес-класу. Він має різні системи безпеки, передній і задній парктроніки, адаптивний круїз-контроль, цифрову панель приладів, навігаційну систему з кольоровим сенсорним дисплеєм, оздоблене шкірою кермо з обігрівом, сенсорним керуванням і клавішами перемикання передач, оздоблені шкірою та мікрофіброю сидіння, систему кругового огляду з камерою заднього виду, трьохзонний клімат-контроль тощо.

У салонах ціни Volkswagen Arteon R-Line 2.0 TSI 4Motion стартують від 2,03 млн грн.

Анна Сорока, «Наші гроші»