«Ощадбанк» під звинувачення в «заточках» знову замовив броньованих Фордів від Джуринського на 41 мільйон
24.04.2023   //  

АТ «Ощадбанк» 29 березня за результатами тендеру уклало угоду з компанією «ВіДі Юнікомерс» про закупівлю броньованих транспортних засобів, які мають виконувати функцію мобільних підрозділів банку. Ціна угоди склала 1,04 млн євро, або 41,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Спершу за підсумками тендеру договір уклали на 1,05 млн євро, але одразу знизили суму додатковою угодою до 1,04 млн євро, пояснивши це коливанням ціни товару на ринку.

Протягом року виробник має поставити п’ять панцерованих спецмашин базі автомобіля Ford Transit L3 RWD 500 по 209 тис євро за штуку, або 8,28 млн грн. Він може залучати до виробництва субпідрядників «Цітіус С» та «Аксікор». Аванс становить 80%.

Автомобілі матимуть турбодизельний двигун об’ємом 2 л потужністю 170 к. с., підсилену підвіску, задній привід, кондиціонер, подушку безпеки водія, захист двигуна тощо. Там буде пасажирський, касовий та клієнтський відсіки, внутрішнє сталеве панцерування пасажирського і касового відсіків класу захисту ПЗСА-3, сейф касира, POS-термінал, IP-телефон, меблі, детектор валют, сортувальник банкнот, принтер, ноутбук, система GPS, генератор, відеонагляд, а також телекомунікаційна система, яка включає обладнання Starlink та мережі операторів мобільного зв’язку, роутер, маршрутизатор і комутатор.

«Ощадбанк» уперше замовив мобільні підрозділи банку через систему «Прозорро»; до цього купували тільки інкасаторські машини. Торік банк розповів, що має п’ять мобільних підрозділів, у тому числі два – на базі броньованих автомобілів КрАЗ.

Анонімна фірма скаржилась, що низці технічних вимог відповідає тільки Ford. Це об’єм двигуна не менше 1 990 куб. см, потужність двигуна не менше 170 к. с. і повна маса 5 000 кг. Замовник відповів, що не є замовником у розумінні закону «Про публічні закупівлі», а  технічне завдання «складено виходячи з індивідуальних особливостей експлуатації таких мобільних підрозділів та необхідності виконання визначених банківських операцій».

Ціна «ВіДі Юнікомерс» у 1,05 млн євро не була найнижчою. Аукціон виграла «Німецько-українська фірма «ДУАЦ», яка пропонувала власні броньовики на базі іншого автомобіля Mercedes Sprinter Chassis 516 CDI на 0,5% дешевше – за 1,04 млн євро. Однак її відхилили через низку претензій до документів. Зокрема надана нею довідка про працівників була від імені іншої фірми – «ДУАЦ». Крім того, фірма подала аналогічний договір із банком «Радабанк», номер і дата укладення якого не співпадали з вказаними у додатках до нього, а також у довідці про досвід. Інший аналогічний договір з охоронною фірмою «Панорама Прикарпаття» також мав номер і дату, які відрізнялись від вказаних у додатках до нього.

Відхилена «Німецько-українська фірма «ДУАЦ» вимагала надати їй добу на усунення недоліків. Замовник відповів, що документація торгів такого не передбачає. Ще фірма заявила, що «ВіДі Юнікомерс» зі своїми турецькими шасі Transit Pickup Truck нібито порушила вимоги щодо локалізації. Банк відповів, що обрав переможця без порушень.

Дорожчими конкурентами були фірми «Сучасні вантажівки» з авто Mercedes Sprinter 519 CDI по 234 тис євро і «Хелс Дизайн» з авто Iveco Daily 50C16H3.0 D по 237 тис євро.

Компанія «ВіДі Юнікомерс» входить у групу «ВіДі Груп» Віталія Джуринського.

За часів керівництва «Ощадбанком» Сергієм Наумовим з 2020 року банк уклав договорів з «ВіДі Юнікомерс» щодо броньовиків на 838 млн грн. У 2018-2019 роках у «Прозорро» не було даних про закупівлі «Ощадом» броньовиків, у 2016-2017 роках були на 278 млн грн.

Нагадаємо, у січні цього року «Ощадбанк» також відхилив дешевшу пропозицію «ДУАЦ» з тендеру по інкасаторським машинам на 415 мільйонів гривень. Тоді банку не підійшло те, що «ДУАЦ» пропонував машини на основі шасі «Renault Master». А в документації були прописані шасі саме «Ford Transit».

Анна Сорока, «Наші гроші»