Черкаська лікарня замовила корейське обладнання для лікування хребта за 20 мільйонів
21.04.2023   //  

КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка» Черкаської міськради 29 березня за результатами тендеру замовила фірмі «Нортейм Лайт» медичне обладнання для лікування хребта за 19,90 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До серпня поставлять ортопедичну систему декомпресії хребта McBrothers Robospine із візком управління і терапевтичним вібраційним апаратом McBrothers AquaLine. Систему Robospine виготовляє компанія «Wiz Medical», а апарат AquaLine – компанія «Goodpl Inc» (обидві – Південна Корея). У ЄС їх представляє компанія «McBrothers AG» (Швейцарія).

Robospine – це ортопедична система декомпресії хребта за допомогою м’яких механічних зусиль, яка полегшує біль при стенозі хребта, кіфозі, сколіозі, грижах та інших хворобах.

AquaLine – це система сухого гідромасажу, в якій можна проходити терапію в одязі.

Фірма отримала підряд без конкуренції, бо на відкриті торги більше ніхто не прийшов.

Нині створеною в червні 2022 році столичною «Нортейм Лайт» володіє та керує киянка Світлана Попович. Раніше засновником і директором був Сергій Секо з Рівного, на якого зареєстрована купа компаній. У 2022 році фірма безуспішно брала участь у тендерах КНП «Поліклінічне об’єднання» Кропивницької міськради, а тепер уперше отримала підряд.

Анна Сорока, «Наші гроші»