Водоканал окупованого Сєвєродонецька купив iPad і стилус за 70 тисяч
02.03.2023   //  

КП «Сєвєродонецькводоканал» 17 січня без торгів уклало угоду з фірмою «Комфі Трейд» про закупівлю планшета за 70 тис грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Комунальне підприємство купує планшет Apple iPad Pro12,9 (6Gen) Wi-Fi 256GB (MNXR3) Space Grey за 62 999 грн і стилус Apple Pencil (2nd Generation) (MU8F2ZM/A) за 6 899 грн. Тобто фактично їх просто купують в магазині «Comfy» у Дніпрі без доставки. Зараз ці моделі у великих відомих мережах магазинів техніки та електроніки саме стільки й коштують, а у маловідомих інтернет-магазинах – дешевше.

Цей планшет діагоналлю 12,9″ має оперативну пам’ять 8 ГБ і вбудовану пам’ять 256 ГБ, фронтальну і тилову камери по 12 Мп, лазерний сканер LiDAR, Face ID, Apple Pay та інші функції. Він підтримує тільки Wi-Fi без 3G/4G/5G. Стилус заряджається від планшета.

Нагадаємо, місто Сєвєродонецьк Луганської області окуповане російськими військами в червні 2022 року. КП «Сєвєродонецькводоканал» Сєвєродонецької міськради з 6 вересня 2022 року працює у Дніпрі. Із 20 вересня 2022 року директором є Олександр Фомічев.

Засновником «Комфі Трейд» є кіпрській компанії «Comfy Holdings Limited», а кінцевими бенефіціарами – Світлана Гуцул і Станіслав Роніс з Кіпру. Постачальник входить у групу «Комфі». Це велика мережа магазинів техніки та електроніки у багатьох містах України.

Северодонецьк було окуповано російськими військами у червні 2022 року. Після того водоканал провів закупівлі на 49 млн грн. Здебільшого це спецтехніка, необхідна для виробничих процесів – автокрани, вантажівки, екскаватори, комп’ютери тощо. В усіх випадках місцем поставки є Дніпро.

Анна Сорока, «Наші гроші»