«Укрпошта» купила в єдиного учасника софт і сортувальне обладнання на 206 мільйонів
09.12.2022   //  

«Укрпошта» у листопаді за результатами тендерів уклала дві угоди з фірмою «Українські інтелектуальні системи» щодо обладнання та програмного забезпечення для сортувальних центрів на загальну суму 206 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Сортувальне обладнання для Києва, Львова й Одеси разом із технічним обслуговуванням протягом чотирьох років і запасними частинами обійдеться у 164 млн грн. Усі складові частини будуть мати українське походження, окрім принтерів термоетикеток і сканерів штрих-кодів із Китаю. Ціни за штуку є в договорі, однак моделі обладнання не вказані.

Ще 42 млн грн піде на софт із техпідтримкою протягом чотирьох років і доопрацюванням (перелік замовленого на цьому тендері з цінами наведено в таблиці нижче). А саме софт Track & Trace для відстеження відправлень та софт УСЦ для комплексної автоматизації управління сортувальними і логістичними процесами на сортувальному центрі. Другий дозволить пошті планувати перевезення, завантажувати і розвантажувати транспортні засоби, працювати з груповою упаковкою, перемарковувати відправлення, управляти сортуванням тощо. Працівники сортувального центру матимуть доступ до софту через комп’ютер і мобільний телефон. Софт буде інтегровано з сортувальним обладнанням.

Послуга із доопрацювання обох видів софту коштуватиме 1 760 грн за людино-годину.

Столична «Українські інтелектуальні системи» («Ukrainian intelligent systems», «UIS») узяла підряди без конкуренції, бо на спрощену закупівлю та відкриті торги більше ніхто не прийшов. Фірма належить Дмитру Артеменку та Андрію Варибоку, який нею керує.

На тендері щодо обладнання вимагався виконаний аналогічний договір (або декілька) за 2021-2022 роки, за яким було поставлене сортувальне обладнання пропускною здатністю не менше 4 000 од/год та не менше 8 000 од/год, конвеєрна система вимірювання ваго-габаритних характеристик і система put-to-light. Фірма вказала договори з українськими «Новою поштою» та «Сільпо-Фуд» і казахстанськими «Заммлер Казахстан» та «ЕМЕХ».

На тендері щодо софту вимагався (частково) виконаний аналогічний договір за 2018-2022 роки на поставку та впровадження софту для відстеження руху відправлень та/або управління сортувальними та логістичними процесами. Фірма вказала договори з українською «Пошта 911» та казахстанськими «Заммлер Казахстан» і «ЕМЕХ».

Найменування софту або послуги Од. виміру К-сть, од. Ціна, грн/од. (софт і його техпідтримка – без ПДВ, а впровадження – із ПДВ)
Софт Track & Trace «UIS.OMS» шт. 1 5 237 500
Софт УСЦ «UIS.HUB» шт. 1 6 913 500
Ліцензії софту УСЦ «UIS.HUB» шт. 2 000 2
Ліцензії софту Track & Trace «UIS.OMS» шт. 2 000 2
Впровадження софту УСЦ «UIS.HUB» послуга 5 5 028 000
Технічна підтримка софту УСЦ «UIS.HUB» місяць 48 230 618
Доопрацювання софту УСЦ «UIS.HUB» людино-години 2 000 1 760
Впровадження софту Track & Trace «UIS.OMS» послуга 1 1 960 920
Технічна підтримка софту Track & Trace «UIS.OMS» місяць 48 98 800
Доопрацювання софту Track & Trace «UIS.OMS» людино-години 2 000 1 760