Мерія столиці знайшла 1,5 мільйона на рекламу «Коду нації» для дітей
30.11.2022   //   1 Переглядів

«Освітня агенція міста Києва» Київради 23 листопада за результатами тендеру підписала угоду з ФОП Гулік Олександр Миколайович про виготовлення роликів і розробку додатку для смартфона про вишивку за 1,57 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають створити інтерактивні відеографічні ролики з елементами 3D-графіки і доповненої реальності «Код нації». Також створять додаток для доповненої реальності: користувач наводитиме камеру смартфона на картки типу QR-кодів, щоб на реальне зображення додавався 3D-відеоконтент зі звуком та анімованим персонажем.

За кошторисом, 1,13 млн грн іде на 60 інтерактивних відеороликів тривалістю 45 секунд по 18 800 грн. Ще 432 тис грн припадає на розробку додатку для відтворення доповненої реальності. Внесення змін у структуру головної сторінки сайту обійдеться у 12 400 грн.

Проект призначений для дітей семи-десяти років. Його мету визначили так: «Навчити молоді покоління українців мистецтву читання «коду» вишиванки, поширити любов до цього мистецтва через його глибоке розуміння, підвищити усвідомлення національної ідентичності та унікальності». Мовляв, усі «чули висловлювання, що «вишиванка – це код української нації», але не всі розуміють, що «вишиті візерунки – це дійсно код, який може містити конкретну інформацію: назви, дати, імена і навіть частково цілі історії».

Можливо, йдеться про орнаменти текстової вишивки, які можна згенерувати в онлайн-конструкторі «Ornament Name», котрий є авторським проектом Юрія Линника. На сайті сказано, що «Орнамент збирається з букв і символів, за правилами Бродівського письма, яке описано в книзі «Текстова вишивка. Бродівське письмо» Володимира Підгірняка».

Підприємець Олександр Гулік отримав підряд без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов. Він зареєстрований у травні 2021 року у Вишгороді на Київщині, а в липні «Освітня агенція» орендувала в нього обладнання для невказаного заходу на 74 тис грн.

Назва продукту Кількість, од. Од. виміру Ціна, грн/од.
Розробка додатку для відтворення доповненої реальності інтерактивних відеографічних роликів з доповненою реальністю «код нації» 1 послуга 432 000
Вступ про вишиванку як код Нації 1 програма 18 800
Механіка проєкту – як навчатись 1 програма 18 800
Як «писати код» – техніка розміщення текстової вишиванки на папері 1 програма 18 800
Текстова вишивка: вивчаємо літери 21 програма 18 800
Текстова вишивка: вивчаємо цифри 13 програма 18 800
Текстова вишиванка: вивчаємо значення кольорів 7 програма 18 800
Вчимось кодуванню: пишемо власне ім’я 8 програма 18 800
Вчимось кодуванню, пишемо популярні фрази – Героям Слава, Ми з України, ЗСУ 3 програма 18 800
Вчимось кодуванню: пишемо назву міст Героїв України 5 програма 18 800
Внесення змін у структуру головної сторінки (сайту):

– Внесення змін у структуру головної сторінки та створення розділу «Дослідження» з даними по рокам. Візуалізація досліджень, внесення змін в класи для виведення інформації щодо кращого сприйняття і економії часу викладачів в дослідженнях за результатами опитування учнів.

– Зміна розмітки сторінки з результатами опитувань для зручного юзабіліті та компактної навігації для шкіл та адміністраторів. Створення можливості завантаження та перегляду файлів в форматі pdf з результатами досліджень та формами опитування. Розподіл прав доступу в навігації між групами користувачів (адміністраторів, вчителів).

– Створення та налаштування нотифікації для користувачів системи.

– Налаштування скрізної авторизації користувачів на сервіс tests.monitoring.in.ua Створення єдиної бази для авторизації вчителів для зручності та навігації між ресурсами в процесі роботи і дослідженнях. Створення прихованого скрипту автоматичної авторизації між сервісами.

1 послуга 12 400