Кличко витратить 3 мільйони на Інвестиційний форум у Брюсселі – це тільки на оформлення сцени
22.11.2022   //   1 Переглядів

Департамент економіки та інвестицій КМДА 11 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Коваленко Дмитро Григорович щодо проведення Інвестиційного форуму міста Києва за 3,30 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Інвестфорум на 200 делегатів пройде 28 листопада у Брюсселі (Бельгія). У ньому візьмуть участь зокрема мер Києва Віталій Кличко і мер Брюсселя Філіп Клос. На сторінці заходу в Фейсбуці сказано, що там шукатимуть «ефективні рішення та шляхи подолання наслідків війни, а також конкретний план відновлення та модернізації Київської агломерації».

Підрядник забезпечить організаційно-технічний супровід, тобто доставить, змонтує та демонтує обладнання. Мова про комп’ютери, відеокамери, обладнання для синхронного перекладу, сценічне, звукове та світлове обладнання, банерні конструкції, телевізор, подіум тощо. Ще він задіє під час заходу принаймні чотирьох технічних працівників.

У кошторисі найбільше піде на свiтлодiодний екран 8х3 м за технологією SMD із пітчем 2,97 мм – 731 тис грн. Також 237 тис грн припадає на фермову конструкцію для екрану.

Торік Інвестфорум проходив у Києві і коштував 4,01 млн грн, у 2020 році – 3,40 млн грн, у 2019 році – 2,47 млн грн, у 2018 році – 2,97 млн грн, у 2017 році – 2,88 млн грн, а в 2016 році – 802 тис грн.

Столичний підприємець Дмитро Коваленко отримав підряд без конкуренції, бо на торги більше ніхто не прийшов. Він підтвердив свій досвід угодами з фірмою «Авіа Системний інтегральний сервіс» щодо невідомого заходу і асоціацією «Український центр сталевого будівництва» щодо фіналу національного архітектурного студентського конкурсу «Steel Freedom». Електронна пошта Коваленка fin@vdmgroup.com.uа належить київській фірмі «ВіДіЕм Груп» («VDM Group»), яка програла фірмі «О2ПР» тендер щодо Інвестфоруму Києва в минулому році. «ВіДіЕм Груп» володіють Іван Красновид та Денис Лопатюк.

Усього Коваленко натендерив у «Прозорро» 3,95 млн грн, а «ВіДіЕм Груп» – 12 тис грн.